Kozłowski, Tomasik, Oszczak – nowa kancelaria prawników, którzy odeszli z DWF

Opublikowano

Nasi Partnerzy

– Zespół i swoboda prowadzenia biznesu od zawsze były dla mnie wartościami nadrzędnymi. Wartości te zaprowadziły nas do najwyższego wyniku finansowego w historii naszej praktyki oraz największej liczby tworzących ją prawników. Trudno jest sobie wyobrazić lepszy moment na rozpoczęcie budowy nowej firmy, na własnych zasadach, bez ograniczeń – napisał na Linkedin, ogłaszając powstanie nowej kancelarii, Zbigniew Kozłowski, który dotychczas kierował praktyką ochrony środowiska w DWF.

Kancelaria Kozłowski, Tomasik, Oszczak na pierwszym etapie rozwoju będzie wspierać klientów w obszarach energetyki konwencjonalnej i odnawialnej, chemii, produkcji przemysłowej, infrastruktury, lotnictwa, hutnictwa, górnictwa i ochrony środowiska. Prawnicy będą doradzać w sprawach regulacyjnych, kontraktowych, transakcyjnych oraz spornych.

Zbigniew Kozłowski w DWF i K&L Gates (z którą wcześniej, przed wyjściem tej kancelarii z Polski, związany był obecny zespół DWF) pracował przez ponad 5 lat. Oprócz tego, że kierował praktyką ochrony środowiska, to przez ostatni rok pełnił także funkcję Global Deputy Head of Power.

Miłosz Tomasik z DWF i K&L Gates był związany także przez ponad 5 lat. W ostatnim czasie był partnerem lokalnym kancelarii.

Marcin Oszczak w DWF pracował jako counsel przez niemal trzy lata. Wcześniej prawie 12 lat spędził w CMS, z którą wcześniej związani byli również Zbigniew Kozłowski i Miłosz Tomasik.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów