Maciej Jodkowski dołączył do grona partnerów międzynarodowych Greenberg Traurig

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Maciej Jodkowski jest uznanym prawnikiem transakcyjnym z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i nadzorowaniu różnego typu transakcji w sektorze nieruchomości, w tym transakcji typu asset i share deal na rozmaitych etapach procesu inwestycyjnego. Regularnie doradza polskim i zagranicznym inwestorom przy realizacji wielu prestiżowych projektów w sektorze biurowym, logistycznym i handlowym.

 – Rozwój kariery Macieja Jodkowskiego w Greenberg Traurig jest doskonałym przykładem na to, jak nasi prawnicy mogą awansować i sięgać coraz wyżej, nie tylko w ramach struktury naszej firmy, ale także zdobywać uznanie jako przyszli liderzy w środowisku biznesowym. To właśnie wyróżnia Greenberg Traurig – powiedział Lejb Fogelman, Senior Partner warszawskiego biura Greenberg Traurig.

– Chciałabym pogratulować Maciejowi tego osiągnięcia – jest on nie tylko wybitnym prawnikiem, ale również doskonałym i wszechstronnym liderem biznesowym działającym w bardzo wymagającym otoczeniu. Maciej odegrał kluczową rolę także w naszym sukcesie, z jego bogatym doświadczenie transakcyjnym, które teraz staje się jeszcze ważniejsze dla naszych klientów – powiedziała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner Zarządzający Greenberg Traurig w Polsce.

– Jestem zaszczycony, że zostałem nominowany jako partner międzynarodowy Greenberg Traurig. Chciałbym podziękować moim Klientom za zaufanie, a wszystkim moim współpracownikom w GT za nieustanne wsparcie. Pomimo tego, że nominacja partnerska jest indywidualnym osiągnięciem, jest ona również zespołowym sukcesem całej praktyki nieruchomości. Bez naszych wspaniałych prawników nie byłoby to możliwe – razem tworzymy jeden z najlepszych zespołów w Polsce. Z tak dużym wsparciem firmy i naszej Managing Partner – Jolanty, nasz zespół z optymizmem patrzy w przyszłość – powiedział Maciej Jodkowski, Partner w praktyce nieruchomości.

Zespół nieruchomości Greenberg Traurig w Warszawie, kierowany przez Managing Partner Jolantę Nowakowską-Zimoch, składa się z 40 ekspertów zajmujących się szerokim spektrum najważniejszych praktyk związanych z rynkiem nieruchomości, oferujących klientom niezrównane doświadczenie i poziom usług w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Praktyka nieruchomości Greenberg Traurig regularnie zajmuje pierwsze miejsce w najważniejszych międzynarodowych rankingach kancelarii prawnych: Band 1 w Chambers Europe i Tier 1 w Legal 500.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów