Magdalena Życzkowska-Jóźwiak dołączyła do LegalKraft

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Magdalena Życzkowska-Jóźwiak, doświadczona prawniczka nieruchomościowa, związana do niedawna jako partner lokalny z kancelarią Greenberg Traurig, dołączyła w połowie stycznia do LegalKraft  jako Counsel. 

Magdalena Życzkowska-Jóźwiak od niemal 20 lat doradza klientom z rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do LegalKraft, poza Greenberg Tarurig była związana także z kancelarią Norton Rose Fulbright. 

Specjalizuje się w doradztwie przy transakcjach nieruchomościowych, „dużych” najmach komercyjnych w projektach biurowych, handlowych i magazynowych a także przy wszelkich aspektach zarządzania aktywami nieruchomości komercyjnych.

– Współpraca z LegalKraft to kontynuacja mojej ścieżki zawodowej w mniejszej niż dotychczas organizacji. Po 25 latach pracy w dużych sieciowych strukturach, zdecydowałam się na zmianę, w ramach której będę mogła wesprzeć swoimi kompetencjami i  doświadczeniem Artura i Dawida – mówi Magdalena Życzkowska-Jóźwiak. – LegalKraft obsługuje instytucjonalnych klientów w dużych projektach nieruchomościowych, co świetnie komponuje się z moimi aspiracjami. Nie bez znaczenia jest świetna renoma wśród klientów nieruchomościowych, którą kancelaria zdołała zbudować oraz doskonała, przyjazna atmosfera pracy w prężnie działającej grupie wspierających się prawników – dodaje. 

– Dołączenie Magdy oraz kilku innych bardzo doświadczonych prawników, którzy niedawno do nas dołączyli, doskonale wpisuje się w dynamiczny rozwój naszej kancelarii. Przede wszystkim wzmacnia nasze kompetencje w zakresie obsługi transakcji nieruchomościowych oraz asset management nieruchomości komercyjnych – mówi Artur Swirtun, jeden ze wspólników LegalKraft. 

– Od początku naszej działalności obsługujemy największych graczy na rynku nieruchomości w Polsce. Chcemy dostarczać naszym klientom nie tylko najwyższą jakość usług prawnych, lecz także sprawnie przeprowadzać klientów przez procesy negocjacyjne, a Magda ma w tym ogromne doświadczenie i jest doceniana przez klientów – dodaje Dawid Demianiuk, wspólnik odpowiedzialny za dział nieruchomości w LegalKraft.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów