Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Marta Frąckowiak w światowej radzie nadzorczej DLA Piper

Marta Frąckowiak, partner kierująca praktyką prawa handlowego, fuzji i przejęć oraz prawa spółek, została wybrana do DLA Piper International Board (organu pełniącego funkcję rady nadzorczej) jako przedstawicielka regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Jej kadencja rozpoczyna się 1 czerwca 2021 roku i zakończy 31 grudnia 2022 roku, z możliwością reelekcji.

Marta Frąckowiak jest związana z DLA Piper od 14 lat i rozwija praktykę prawa handlowego, fuzji i przejęć oraz prawa spółek warszawskiego biura kancelarii. Swoimi działaniami dba również o rozwój działalności pro bono DLA Piper.

Nominacja Marty Frąckowiak odpowiada również założeniom polityki Diversity and Inclusion DLA Piper. Po jej dołączeniu w International Board kobiety obejmą 40 procent miejsc. Będzie ona jedyną osobą w tym gronie wywodzącą się z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

– Program Diversity and Inclusion reprezentuje jedną z podstawowych wartości DLA Piper. Tworzenie miejsca pracy, które zapewnia poczucie przynależności, to po prostu część naszego DNA. Dobrze zbalansowany DLA Piper International Board poszerza nasze horyzonty, pomaga spełniać oczekiwania klientów i pracowników dzięki dobremu zrozumieniu ich potrzeb. Jako matka dwóch małych chłopców w pełni rozumiem wyzwania, przed którymi stoją nasze koleżanki i nasi koledzy, próbujący łączyć życie osobiste z rozwojem zawodowym. Wiem, jak istotne, ale i niełatwe, jest zachowanie równowagi między tymi sferami. Podczas swojej kadencji w DLA Piper International Board będę szczególnie angażować się w dalszy rozwój działań na rzecz Diversity and Inclusion – komentuje Marta Frąckowiak. 

Kategoria: Prawnicy