MFW Fiałek doradzała Develia przy umowie z funduszami zarządzanymi przez Rockbridge TFI

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria MFW Fiałek doradzała Develia S.A. w związku z zawarciem przez spółkę umowy współpracy w ramach joint venture z m.in. funduszami inwestycyjnymi zarządzanymi przez TFI Rockbridge oraz Derby Investments sp. z o.o. Celem współpracy jest realizacja wieloetapowej inwestycji mieszkaniowo-usługowej w Gdyni Leszczynki o maksymalnej powierzchni użytkowej sięgającej 90 tys. m².

Doradztwo kancelarii w związku z zawarciem umowy joint venture obejmowało kompleksowe wsparcie Develii w związku z procesem, w szczególności w zakresie due diligence, niezbędnych działań przygotowawczych, przygotowania i negocjowania dokumentacji transakcyjnej oraz uzyskania zgody na koncentrację.

Pracami zespołu transakcyjnego kierowali Mirosław Fiałek – Partner oraz Paweł Siwiec – Senior Associate.

W skład zespołu weszli również: Rafał Siemieniec – Associate Partner, Michał Kret – Senior Associate, Maksymilian Kulczycki – Associate, Mateusz Trzewik – Associate, Mateusz Więckowski – Associate, Natalia Grzegorzewska – Junior Associate oraz Franciszek Furmaniak – Junior Associate.

Ponadto Rafał Siemieniec – Associate Partner oraz Mateusz Więckowski – Associate, kierowali pracami związanymi z ubezpieczeniem transakcji, w tym negocjowaniem niezbędnej dokumentacji.

Develia S.A. jest jedną z czołowych grup deweloperskich w Polsce notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizuje inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w sześciu największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów