Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

MFW Fiałek wzmacnia praktykę M&A. Do kancelarii dołączył Mateusz Mazurkiewicz

Mateusz Mazurkiewicz od sierpnia jest prawnikiem kancelarii MFW Fiałek. Objął stanowisko senior associate w praktyce fuzji i przejęć. Wcześniej przez ponad 10 lat był związany z warszawskim biurem międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells.

Mateusz Mazurkiewicz w swojej dotychczasowej karierze doradzał polskim i zagranicznym podmiotom z różnych obszarów gospodarki, w tym z branży nieruchomościowej, handlowej, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, nowych technologii i alternatywnych źródeł energii. Brał udział w kilkudziesięciu transakcjach share deal, jak i asset deal, w różnych jurysdykcjach, zarówno po stronie sprzedających, jak i kupujących, doradzając inwestorom strategicznym, branżowym oraz prywatnym przedsiębiorcom. Uczestniczył w przygotowywaniu raportów due diligence i dokumentacji transakcyjnej oraz w czynnościach po finalizacji transakcji.

Mateusz Mazurkiewicz ma również duże doświadczenie w zakładaniu, likwidacji i bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek oraz w projektach restrukturyzacyjnych (łączenia, podziały, przekształcenia).

Przed dołączeniem do zespołu MFW Fiałek Mateusz Mazurkiewicz przez niemal 12 lat współpracował z kancelarią Hogan Lovells, gdzie zaczynał karierę prawniczą jako praktykant.

Artykuł powstał we współpracy z MFW Fiałek.

Kategoria: Prawnicy