Michał Pietuszko na czele praktyki nieruchomości DLA Piper

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Michał Pietuszko dołączył do DLA Piper w styczniu 2014 roku. Pięć lat później awansował na stanowisko partnera. Jest związany z branżą nieruchomości komercyjnych od 18 lat. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno praktykę w międzynarodowych kancelariach prawnych, jak i pracę w charakterze szefa działu prawnego firmy deweloperskiej.

– Możliwość pokierowania działem nieruchomości to dla mnie niezwykłe wyróżnienie, które traktuję też jako wyraz zaufania ze strony moich kolegów partnerów oraz członków naszego zespołu. To także efekt wzrostu praktyki, którą postaram się kontynuować, pozyskując kolejnych klientów oraz promując kolejne osoby – mówi Michał Pietuszko.

Jacek Giziński kierował praktyką nieruchomości od połowy 2013 roku. Od lipca 2018 roku łączył te obowiązki z funkcją partnera współzarządzającego DLA Piper w Polsce. Z kancelarią związany jest od 14 lat. 

– Dynamicznie rozwijająca się praktyka nieruchomości oraz jej rosnący zespół wymagają coraz większego zaangażowania menedżerskiego, czego na dłuższą metę nie sposób łączyć z zarządzaniem całym biurem oraz codzienną pracą merytoryczną na rzecz klientów. Michał Pietuszko aktywnie współtworzy dział nieruchomości, odkąd dołączył do Kancelarii. To dla mnie wielka radość i osobista satysfakcja, że zgodził się przejąć ode mnie tę funkcję – komentuje Jacek Giziński.

Zespół nieruchomości DLA Piper tworzy 18 prawników. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów