Norton Rose Fulbright doradza bankom przy finansowaniu dla Bakalland

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Pozyskane środki zostaną wykorzystane przez Bakalland na refinansowanie kosztów nabycia i istniejącego zadłużenia oraz na finansowanie działalności gospodarczej.

Warszawskim zespołem kancelarii kierowała Marta Kawecka (counsel), a w jego skład weszli Przemysław Piasecki (associate), Karolina Lepakiewicz (lawyer) i Daniel Książek (lawyer). Zespół pracował pod nadzorem Grzegorz Dyczkowski, partnera zarządzającego biurem w Warszawie i prowadzącego jego praktykę bankowości i finansów.

Grupa Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce oraz największą spółką działającą w branży zdrowej żywności. Od ponad 30 lat specjalizuje się w kategorii bakalii i innych segmentach – od produktów śniadaniowych po przekąski – wprowadzając nowości, takie jak batony proteinowe, batony zbożowe i certyfikowane batony bakaliowe BIO. Od samego początku celem firmy jest tworzenie i oferowanie klientom zdrowych i pełnowartościowych produktów, a pozycja lidera rynkowego pozwala jej popularyzować wiedzę na temat wpływu właściwego odżywania na zdrowie. 

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią Norton Rose Fulbright.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów