Norton Rose Fulbright doradza Eko-Okna przy finansowaniu pomostowym w wysokości ponad 1,5 mld zł

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria Norton Rose Fulbright doradzała spółce Eko-Okna S.A. w związku z finansowaniem kredytowym udostępnionym przez konsorcjum polskich banków w łącznej kwocie stanowiącej równowartość około 1,597 mld zł (357 mln euro). Finansowanie zostało udostępnione w związku z rozszerzeniem działalności Eko-Okna i rozbudową jej zakładów produkcyjnych.

W skład konsorcjum kredytodawców wchodzą Bank Polska Kasa Opieki S.A., Santander Bank Polska S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A. i ING Bank Śląski S.A.

Prawnicy Norton Rose Fulbright doradzali Eko-Okna S.A. przy kompleksowym procesie pozyskania finansowania oraz negocjowali zbiorczą dokumentację finansowania obejmującą szereg złożonych produktów kredytowych.

Zespołem kierował counsel Krzysztof Gorzelak, a w jego skład wchodzili counsel Marta Kawecka i counsel Jacek Smardzewski, associate Przemysław Piasecki, associate Oskar Sula i associate Daniel Książek oraz prawnicy Wiktoria Jadczak i Nina Strzelczyk. Zespół pracował pod nadzorem partnera Grzegorza Dyczkowskiego, który kieruje warszawskim biurem kancelarii oraz warszawską praktyką bankowości i finansów.

Eko-Okna S.A. to polski producent stolarki otworowej z siedzibą w Kornicach w województwie śląskim, specjalizujący się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Spółka jest największym producentem okien w Europie.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów