Norton Rose Fulbright doradza mBankowi przy finansowaniu farmy fotowoltaicznej Cyranka realizowanej przez ONDE

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Zespołem Norton Rose Fulbright kierowali associate Przemysław Piasecki, senior associate Cezary Zawiślak oraz partner Tomasz Rogalski.

Partner Tomasz Rogalski oraz associate Przemysław Piasecki i associate Michał Rutkowski doradzali w zakresie aspektów finansowych transakcji.

Partner Tomasz Rogalski, senior associate Cezary Zawiślak, associate Paula Stępień i associate Mateusz Czuba oraz prawnicy Jan Nowjalis, Martyna Korzeniewska i Bartosz Odziemkowski zapewnili wsparcie w zakresie badania due diligence.

Cały zespół Norton Rose Fulbright pracował pod nadzorem partnera Tomasza Rogalskiego, który kieruje warszawską praktyką energetyki i infrastruktury.

– Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wspierać mBank przy tej ekscytującej transakcji finansowania instalacji fotowoltaicznej, która była pierwszą transakcją ONDE w zakresie finansowania w formule project finance jej portfolio projektów realizowanych w Polsce. Wierzymy, że nowa fala inwestorów w sektorze energetyki odnawialnej, takich jak generalni wykonawcy, przekształci się w trwałe zjawisko i wniesie wartość dodaną na polski rynek dzięki swojemu doświadczeniu w zakresie budowy oraz serwisowania aktywów OZE – powiedział Tomasz Rogalski.

W skład zespołu mBanku weszli Anna Zając, Bartłomiej Czuba, Katarzyna Chudzik i Krzysztof Krajmecki.

W skład zespołu ONDE weszli Maciej Grzesiewski, Marta Masternak, Julita Jaworowska-Kałużna i Jagoda Rybińska.

ONDE S.A. zrealizowała ponad 350 projektów w sektorze OZE o łącznej mocy ponad 3 GW. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD – jednej z największych polskich grup budowlanych.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów