Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Norton Rose Fulbright doradzała Panattoni przy budowie obiektu BTS dla TEDi

Kancelaria Norton Rose Fulbright doradzała Panattoni jako deweloperowi przy budowie w Stargardzie nowego obiektu BTS (built-to-suit), o powierzchni 87 300 m. kw. konstruowanego dla niemieckiej sieci handlowej TEDi.

Warszawski zespół kancelarii wynegocjował umowy, na podstawie których Panattoni wybudowała hub logistyczny, który będzie wynajmowany przez TEDi oraz doradzał przy sprzedaży gotowego obiektu na rzecz podmiotu z grupy TEDi –  HH Immo. 

Transakcję poprowadziła partner Magdalena Zienkiewicz, którą wspierała senior associate Patrycja Pakla z warszawskiego zespołu nieruchomości.

Panattoni – jeden z kluczowych klientów Norton Rose Fulbright w Polsce – jest liderem rynku nieruchomości przemysłowych w Europie. Jako deweloper powierzchni przemysłowych spółka dąży do wspierania lokalnego biznesu poprzez dostarczanie wielofunkcyjnych i szytych na miarę obiektów magazynowych. 

TEDi, która posiada około 2 750 sklepów i zatrudnia 24 500 pracowników w 11 krajach w Europie, to jedna z wiodących spółek w branży artykułów niespożywczych. Poza produktami codziennego użytku, akcesoriami i dekoracjami imprezowymi, narzędziami i materiałami dla majsterkowiczów i urządzeniami elektrycznymi, sieć oferuje również artykuły szkolne i biurowe, zabawki oraz produkty drogeryjne i kosmetyczne.

Artykuł powstał we współpracy z Norton Rose Fulbright.