Norton Rose Fulbright powiększa praktykę nieruchomości

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria Norton Rose Fulbright wzmacnia swoją praktykę nieruchomości trzema prawnikami. Do kancelarii dołączyli Patrycja Pakla (senior associate), Cezary Zientecki (associate) oraz Martyna Sadowy (paralegal).

Patrycja Pakla, Cezary Zientecki, Martyna Sadowy

Patrycja Pakla doradza inwestorom, deweloperom, wynajmującym i najemcom w transakcjach na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych (magazyny, hotele, obiekty z sektora PRS i biura), w tym w kwestiach korporacyjnych oraz budowlanych. Jej doświadczenie obejmuje koordynację transakcji w formule forward funding, forward purchase, sale and lease back, sprzedaży przedsiębiorstwa oraz prowadzenie negocjacji umów najmu. Patrycja wielokrotnie doradzała spółkom z sektora OZE oraz bankom i inwestorom przy finansowaniu inwestycji komercyjnych. Przed dołączeniem do zespołu Norton Rose Fulbright Patrycja pracowała w warszawskich biurach innych wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych. 

Cezary Zientecki w swojej praktyce koncentruje się na sektorze magazynowo – przemysłowym. Doradza międzynarodowym deweloperom przy realizacji magazynów, centrów logistycznych i zakładów produkcyjnych, w szczególności w kwestiach budowlanych, planistycznych i zabudowy gruntów. Uczestniczył w badaniach due diligence nieruchomości i spółek oraz doradzał w zakresie procesu budowlanego. Przed dołączeniem do zespołu Norton Rose Fulbright, Cezary pracował w renomowanej kancelarii prawnej w Warszawie, gdzie doradzał w szczególności przy transakcjach nabycia i zbycia nieruchomości, na których miały być zlokalizowane centra handlowe, kompleksy biurowe i osiedla mieszkaniowe.

Martyna Sadowy dołączyła do zespołu nieruchomości Norton Rose Fulbright jako paralegal. Wcześniej wspierała prawników kancelarii w ramach praktyk przy raportach due diligence nieruchomości oraz biorąc udział w licznych dużych projektach dotyczących m.in. budowy magazynów, a także obiektów energetyki odnawialnej.

– Patrycja, Cezary i Martyna będą znakomitym uzupełnieniem naszego zespołu oraz wzmocnią ofertę usług Norton Rose Fulbright zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Ich obecność usprawni i przyspieszy obsługę dużych, skomplikowanych transakcji, w tym transakcji portfelowych. Ze swej strony będziemy się starać aby stworzyć im jak najlepsze warunki do rozwoju zawodowego – powiedziała Magdalena Zienkiewicz, partner, szef zespołu nieruchomości. 

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią Norton Rose Fulbright.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów