Norton Rose Fulbright wzmacnia praktykę energetyczną

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Cezary Zawiślak ma doświadczenie w obsłudze transakcji na rynku energii i infrastruktury, w tym w doradztwie w zakresie specyficznych dla energetyki kwestii regulacyjnych i budowlanych w sektorach energetyki odnawialnej, ropy naftowej i gazu ziemnego, a także w obsłudze transakcji fuzji i przejęć w tych obszarach. Od 2017 roku jest adwokatem, a od 2020 roku również doradcą restrukturyzacyjnym. Przed dołączeniem do Norton Rose Fulbright przez nimal 5 lat związany był z kancelarią Penteris (do stycznia 2020 roku działającą jako Magnusson). 

– Z przyjemnością witamy Cezarego w naszej rozwijającej się wszechstronnej praktyce energetycznej, która koncentruje się na obsłudze transakcji w sektorach fotowoltaiki i energii wiatrowej w ramach polskiego rynku energii odnawialnej. Mamy nadzieję, że z jego profesjonalnego podejścia i doświadczenia skorzystają nasi polscy i zagraniczni klienci. Jednym z największych atutów Cezarego jest znajomość budowlanych aspektów transakcji na rynku energii odnawialnej oraz kwestii regulacyjnych. Jestem przekonany, że dzięki jego obecności w zespole będziemy mogli zwiększyć zakres usług oferowanych klientom w tych sektorach – komentuje Tomasz Rogalski, prowadzący warszawską praktykę energetyczną NRF.

Jak podkreśla partner zarządzający warszawskim biurem Norton Rose Fulbright, Grzegorz Dyczkowski,  dołączenie nowego prawnika do praktyki energetycznej to odpowiedź na rynkowe trendy. – Obserwujemy coraz większe zainteresowanie sektorem energetycznym w Polsce i na świecie, zwłaszcza jeżeli chodzi o transformację energetyczną. Rozszerzamy naszą ofertę w tym zakresie w Polsce, a zatrudnienie Cezarego to część tego procesu – zauważa Grzegorz Dyczkowski. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów