Norton Rose Fulbright wzmacnia zespół prawa spółek oraz fuzji i przejęć

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Ernest Dymel został nowym counselem warszawskiego biura Norton Rosę Fulbright. To prawnik z ponad 10-letnim doświadczeniem z zakresu doradztwa transakcyjnego, joint ventures i bieżącej korporacyjnej obsługi polskich i zagranicznych spółek. Koncentruje się na transakcjach M&A, zwłaszcza w sektorze energetycznym, produkcyjnym, opieki zdrowotnej i dóbr konsumpcyjnych. Z powodzeniem reprezentował polskich i zagranicznych klientów po obu stronach krajowych i transgranicznych transakcji.

– Bardzo cieszę się z przejścia do Norton Rose Fulbright, która jest nowatorską i dynamiczną kancelarią. Traktuję tę zmianę jako szansę, by korzystając z moich umiejętności i wiedzy, zwłaszcza z zakresu fuzji i przejęć w energetyce, przyczynić się do wzmocnienia jej warszawskiego zespołu M&A. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia tego nowego rozdziału w mojej karierze – skomentował Ernest Dymel.

– Z wielką przyjemnością witamy Ernesta w zespole. Jego rozległa wiedza na temat transakcji M&A w wielu sektorach gospodarki znacznie przyczyni się do poszerzenia zakresu oferowanych przez nas usług – powiedziała Agnieszka Barciszewska, która prowadzi warszawską praktykę prawa spółek i M&A Norton Rosę Fulbright. – Klienci doceniają nas za kompetencje, proaktywne podejście i dobre zrozumienie ich potrzeb biznesowych. Duże doświadczenie Ernesta w różnych branżach pozwoli nam obsługiwać ich jeszcze lepiej. Cały zespół skorzysta z jego znajomości i zrozumienia specyfiki transakcji M&A – dodała. 

– Bardzo cieszymy się, że Ernest dołącza do naszej kancelarii. Jego praktyka doskonale wpisuje się w nasze obecne możliwości w dziedzinie M&A oraz wzmocni praktykę prawa spółek i praktykę energetyki. Przybycie Ernesta to wynik naszych starań, by poszerzyć zakres usług oferowanych polskim i międzynarodowym klientom w związku z transakcjami M&A – powiedział Grzegorz Dyczkowski, partner zarządzający warszawskim biurem Norton Rosę Fulbright oraz szef praktyki bankowości i finansów. 

Polski zespół prawa spółek i M&A Norton Rosę Fulbright zdobył bogate doświadczenie doradzając największym na świecie spółkom i instytucjom finansowym, a także spółkom średniej wielkości i rozpoczynającym działalność, w wielu obszarach praktyki i sektorach gospodarki, takich jak motoryzacja, infrastruktura (w tym infrastruktura telekomunikacyjna), biotechnologia i opieka zdrowotna, energetyka, instytucje finansowe, nowe technologie i innowacje oraz transport. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów