Nowa liderka praktyki nieruchomości w Baker McKenzie

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Weronika Guerquin-Koryzma jest radcą prawnym z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Doradzała krajowym i międzynarodowym inwestorom i deweloperom przy transakcjach nieruchomościowych z sektora biurowego, logistycznego, handlowego, hotelowego i mieszkaniowego w Polsce oraz CEE. 

Razem z Weroniką Guerquin-Koryzmą z Linklaters do Baker McKenzie przeszedł adwokat Mateusz Cieślak, który objął stanowisko senior associate. Posiada ponad 6 lat doświadczenia w doradztwie przy transakcjach nieruchomościowych. 

Z dużą radością i zapałem dołączamy do zespołu nieruchomości Baker McKenzie. Wierzymy, że nasze doświadczenie transakcyjne pozwoli dalej dynamicznie rozwijać zespół i ułatwi oferowanie klientom kancelarii kompleksowego zakresu obsługi inwestycji nieruchomościowych we wszystkich sektorach rynku nieruchomości”powiedziała Weronika Guerquin-Koryzma.

“Wzmocnienie zespołu Baker McKenzie przez dołączenie Weroniki i Mateusza jest realizacją naszej strategii, obejmującej budowę silnej praktyki transakcyjnej w istniejącym zespole nieruchomości. Mamy już doświadczony i rozpoznawalny zespół specjalizujący się w szeroko rozumianych kwestiach budowlanych, a nowi członkowie wzbogacą go o unikalne doświadczenie transakcyjne. Są oni doskonałymi prawnikami, o uznanej renomie na rynku. Jestem przekonany, że wniosą oni duży wkład w rozwój naszej kancelarii i przyczynią się do zwiększonej obecności na rynku transakcji nieruchomościowych” – powiedział Piotr Rawski, partner zarządzający kancelarii Baker McKenzie.

W praktyce nieruchomości Baker McKenzie jest dwóch prawników w randze partnera. Oprócz Weroniki Guerquin-Koryzmy to także Mateusz Grabiec. Jak podkreśla jednak kancelaria w swoim komunikacie, liderem praktyki będzie Weronika Guerquin-Koryzma. 

W lipcu 2020 roku Baker McKenzie straciła część zespołu nieruchomościowego, gdy partner Joanna Wojnarowska wraz z Weorniką Roesler oraz Ewą Lewandowską przeniosły się do kancelarii DWF.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów