Nowa nazwa i dwóch partnerów zarządzających. Zmiany w kancelarii Baker Tilly

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Baker Tilly Woroszylska Legal zmieniła swoją nazwę – teraz to Baker Tilly Legal Poland. Zmiany wprowadzono także w strukturze firmy. Katarzyna Woroszylska nię będzie już sama kierować kancelarią. Partnerem współzarządzającym został szef poznańskiego biura Grzegorz Gajda. 

Jak ogłosiła kancelaria w swoim komunikacie, nowa nazwa jest odzwierciedleniem jej strategii, zmian w strukturze oraz kolejnego kroku w integracji z siecią Baker Tilly International. 

– Decyzję o przystąpieniu do globalnej sieci Baker Tilly International podjęliśmy kilka lat temu. Był to element konsekwentnie realizowanej przez nas strategii, która opiera się na stałym poszerzaniu wachlarza usług z jednoczesnym unowocześnianiem zasad doradztwa, używanych technologii i zarządzania. Dbamy o to, aby nasze usługi w pełni odpowiadały na potrzeby naszych klientów, więc wraz z rozwojem kancelarii teraz przyszedł moment na zmianę komunikacji zewnętrznej, prowadzonej również za pośrednictwem nazwy kancelarii – mówi Katarzyna Woroszylska. 

– Cieszę się, że mogę współtworzyć Baker Tilly Legal Poland. To idealna okazja do tego, aby w pełni wykorzystać nasze doświadczenia lokalne w połączeniu z praktyką międzynarodową. Dla mnie osobiście to nowe wyzwania i szerokie możliwości, które zamierzam w pełni wykorzystać – tak zmiany w kancelarii komentuje nowy partner współzarządzający Grzegorz Gajda. 

Grzegorz Gajda z Baker Tilly związany jest od listopada 2018 roku. Wcześniej przez trzy lara był partnerem w Deloitte Legal. Od 2007 do 2015 roku pracował w kancelarii BSJP Brockhuis Jurczak Prusak. Specjalizuje się w doradztwie dla klientów z branży produkcyjnej, nieruchomościowej oraz energetycznej. Niezależnie od objęcia funkcji paetnera współzarządzającego, nadal będzie szefem poznańskiego biura kancelarii.

Kancelaria Baker Tilly działająca w ramach grupy TPA Poland będącej niezależnym członkiem międzyanrodowej firmy doradczej Baker Tilly International, istnieje od lutego 2018 roku. Wtedy, działająca od 2015 roky kancelaria Katarzyny Woroszylskiej (W/AIRP) dołączyła do struktur TPA. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów