Nowa partner praktyki M&A Greenberg Traurig

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Klaudia Królak dołączyła do grona partnerów warszawskiego biura Greenberg Traurig. Prawniczka ma znaczące doświadczenie oraz podwójne uprawnienia do wykonywania zawodu – radcy prawnego w Polsce i angielskiego solicitora. Wcześniej związana była z kancelarią Linklaters.  

Klaudia Królak doradzała w złożonych krajowych i międzynarodowych transakcjach fuzji i przejęć, transakcjach private equity i joint venture, rozwiązywała spory korporacyjne i prowadziła skomplikowane restrukturyzacje. Jej doświadczenie obejmuje różnorodne sektory, takie jak przemysł, opieka zdrowotna, telekomunikacja, infrastruktura, finanse, logistyka oraz branża konsumencka i detaliczna. Jest wyróżniana w międzynarodowych rankingach Chambers, Legal 500 i IFLR1000.

– Jestem zachwycona rozpoczęciem kolejnego etapu zawodowej podróży z Greenberg Traurig. Wiodąca na rynku praktyka fuzji i przejęć, w połączeniu z silnym naciskiem na wspieranie różnorodności, idealnie współgra z moimi podstawowymi wartościami i rozwojem zawodowym. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z nowym zespołem, by wspólnie dążyć do zapewnienia doskonałych wyników dla naszych klientów – skomentowała Klaudia Królak.

– Serdecznie witamy Klaudię, która dołącza do Greenberg Traurig, aby jeszcze bardziej wzmocnić nasze wyjątkowe kompetencje w zakresie prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć. Dołączenie Klaudii do naszego zespołu oznacza również trzeci strategiczny ruch na poziomie partnerskim dokonany przez warszawskie biuro w tym roku, po mianowaniu Konrada Kosickiego na stanowisko Szefa Praktyki Energetyki i Zasobów Naturalnych oraz Tomasza Korczyńskiego na stanowisko Szefa Praktyki Infrastruktury i Kontraktów Publicznych. Te transfery wyraźnie pokazują. silne zaangażowanie Greenberg Traurig w sprawy naszych klientów i w dynamiczną sytuację na rynku prawniczym – powiedział Lejb Fogelman, Senior Partner w warszawskim biurze Greenberg Traurig. 

– Ten imponujący transfer podkreśla nasze nieustanne dążenie do doskonałości. Bogate doświadczenie Klaudii w zakresie prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć, a także jej entuzjazm i zaangażowanie doskonale wpisują się w DNA Greenberg Traurig. Z niecierpliwością wyczekujemy owocnych efektów współpracy z Klaudią, dzięki jej specjalistycznej wiedzy i umiejętnościom, oraz życzymy powodzenia na nowym, ekscytującym etapie kariery – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Managing Partner w warszawskim biurze Greenberg Traurig.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów