Nowa partner w praktyce NewTech kancelarii Kochański & Partners  

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Natalia Kotłowska-Wochna dołączyła do kancelarii Kochański & Partners jako nowa Partnerka w Praktyce NewTech pokieruje obszarem transakcji technologicznych w roli Head of NewTech M&A. 

– IT i NewTech to specyficzny, żywy i szybko reagujący sektor, więc potrzebuje prawników, którzy nie tyle zapewnią merytoryczne wsparcie transakcji, ile staną się częścią tego dynamicznego świata i całkowicie w niego wejdą. A przede wszystkim będą w stanie prowadzić sprawy w sposób zwinny, wręcz agile’owy. Taką osobą jest właśnie Natalia, która wnosi do zespołu Kochański & Partners unikalne kompetencje i szalenie praktyczny know-how – podkreśla Piotr Kochański, Partner Zarządzający.

W kontekście tej strategicznej decyzji, firma planuje także otwarcie nowego biura w Poznaniu, ważnym ośrodku przedsiębiorczości i innowacji. W ocenie kancelarii to miasto, będące kluczowym punktem dla ekspansji firmy w sektorze technologicznym, daje możliwość bliższego kontaktu z lokalnymi przedsiębiorstwami i start-upami, a także, jako bliski partner biznesowy niemieckich firm, doskonale wpisuje się w strategię budowania kancelarii o ogólnopolskim zasięgu.Natalia Kotłowska-Wochna, z jej bogatym doświadczeniem, będzie stanowić fundament tego projektu.

– Nowe technologie i sztuczna inteligencja, jako szybko rozwijające i zmieniające się dziedziny wymagają szczególnego podejścia w zakresie obsługi prawnej. Moim zadaniem jest zorganizować i „dowieźć” zadania do końca, dlatego pracuję projektowo, całkowicie koncentrując się na potrzebach biznesowych klientów. A że jestem zdecydowanie zawodniczką drużynową, cieszę się, że będę mogła wesprzeć zespół swoim doświadczeniem transakcyjnym i pracy przy międzynarodowych wdrożeniach, które często wymagają „zwinnego” podejścia – wskazuje Natalia Kotłowska-Wochna.

– Jestem również pewna, że obecność Kancelarii w Poznaniu – mieście wielu prężnie rozwijających się firm i inicjatyw technologicznych – wpłynie pozytywnie na poszerzenie oferty nowoczesnej i kompleksowej obsługi prawnej, jakiej oczekuje współczesny przedsiębiorca – dodaje..

Nowa Partnerka kancelarii, która przez wiele lat intensywnie rozwijała współpracę z firmami zza Odry, m.in. przy projektach transakcyjnych IP i RODO, ma spinać „nitki” technologiczne, M&A i międzynarodowe, w tym zaangażowanie w prowadzony przez kancelarię German Desk, w jedną sprawnie funkcjonującą maszynę zlokalizowaną w stolicy Wielkopolski.

Kochański & Partners która od niemal 25 lat współtworzy polski i europejski rynek prawny i doradztwa biznesowego liczy, że ta maszyna będzie kolejnym kołem zamachowym dla dynamicznego rozwoju firmy w nowej erze technologii i innowacji.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów