Nowa specjalizacja kancelarii SRDK – IP/TMT/IT

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria SRDK rozwija doradztwo w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Prawnicy SRDK będą wspierać przede wszystkim sektor mediów i e-commerce. Kluczowymi specjalistami z obszaru IP/TMT/IT będą adwokaci Daria Golus i Kamil Karwacki, którzy dołączyli do kancelarii kilka miesięcy temu. 

Kamil Karwacki, Daria Golus

Jak mówi partner zarządzający SRDK, Marcin Szymańczyk stworzenie nowej specjalizacji wynika z potrzeb klientów. – W SRDK zawsze podążamy za trendami i rozwijającym się rynkiem, bo to przedsiębiorcy i ich dobro są dla nas najważniejsi. Branże mediowa i e-commerce przeżywają istny boom, a my czujemy się w obowiązku pomóc ich przedstawicielom w rozwoju. Potrzeby rynku i doskonali specjaliści – adwokaci Kamil Karwacki i Daria Golus gwarantują sukces, a ja mogę wciąż realizować swoją misję wsparcia biznesu poprzez dostarczanie usług prawnych na najwyższym poziomie w zakresie kolejnej już dziedziny prawa – podkreśla Marcin Szymańczyk. 

W ramach praktyki IP/TMT/IT  kancelaria SRDK będzie kompleksowo obsługiwać w szczególności nadawców telewizyjnych, operatorów VOD, producentów oprogramowania i gier, a także doradzać w procesach przed KRRiT i UKE oraz przeprowadzać audyty due diligence spółek pod względem prawa własności intelektualnej. 

Kamil Karwacki jest adwokatem od ponad 8 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał  pracując wcześniej między innymi w kancelarii BCLA Bisiorek Cieśliński i Wspólnicy oraz Siwek Gaczyński & Partners. 

Daria Golus ma ponad 5 lat doświadczenia w doradzaniu przedsiębiorcom. Przed dołączeniem do SRDK pracowała w EY Law, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy oraz K&L Gates Jamka.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią SRDK.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów