Nowi prawnicy praktyki korporacyjnej Bird & Bird

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Ludomir Biedecki specjalizuje się w doradztwie na rzecz spółek publicznych i prywatnych, w tym także z sektora private equity, zarówno w transakcjach krajowych, jak i transgranicznych, w tym dotyczących nabywania i zbywania udziałów/akcji lub aktywów, połączeń czy inwestycji typu private equity. W kancelarii Noerr współkierował praktyką prawa spółek/M&A oraz bankowości i finansów.

– Jestem zachwycony, że Ludomir dołącza do zespołu Bird & Bird w tak ważnym dla nas okresie rozwoju. Wnosi on ze sobą bogactwo doświadczenia w sektorze M&A oraz private equity, dzięki czemu poszerzamy ofertę naszych usług i wzmacniamy pozycję naszego warszawskiego biura na rynku fuzji i przejęć korporacyjnych w Polsce – powiedział Sławomir Szepietowski, partner zarządzający warszawskim biurem Bird & Bird w komunikacie kancelarii.

– Sektor fuzji i przejęć oraz branża private equity w Polsce znajdują się nadal w fazie silnego rozwoju. Mając Ludomira na pokładzie, będziemy mogli rozszerzyć ofertę naszych usług dla rynków kapitałowych, jak również rozwijać naszą wiedzę ekspercką w obszarze transakcji w branży IT i FinTech, zarówno lokalnie w Polsce, jak i w całej międzynarodowej sieci oddziałów Bird & Bird – oświadczyli partnerzy współkierujący międzynarodową praktyką prawa spółek w kancelarii Bird & Bird Alberto Salvadè i Matt Bonass

źródło: twobirds.com

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów