Nowoczesne przestrzenie, nowe możliwości – SSW zmienia biuro w Warszawie 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Nowe biuro SSW będzie się mieścić w budynku Rondo ONZ 1 w Warszawie na 27 i 28 piętrze. Do dyspozycji firmy będzie 3076 m2

– Po 15 latach w obecnym miejscu, które rozwijało się razem z nami powstało biuro nieco patchworkowe. Nie opuszczamy budynku Rondo 1, w którym działa nam się bardzo dobrze, ale pniemy się wyżej. Nowe miejsce ma pozwolić na lepszą integrację zespołu, zwiększenie komfortu pracy, ale również zapewnienie niespotykanego client experience w warszawskim downtown – mówi Piotr Spaczyński, Managing Partner w SSW. 

– Na 27 i 28 kondygnacji chcemy stworzyć awangardową przestrzeń biurową oferującą nowoczesne udogodnienia dla codziennej pracy naszego zespołu, sprzyjającą przyciąganiu młodych talentów, a jednocześnie gwarantującą najwyższy poziom obsługi naszych klientów – komentuje Patrycja Goździowska, Partner w SSW. 

Na powierzchni ponad 3 000 m2 na 2 piętrach połączonych wewnętrzną klatką schodową powstaną miejsca pracy, a także duża otwarta przestrzeń kliencka, konferencyjna, biznes lounge, strefy wellbeing i chill out. 

W procesie transakcji najmu, definiowania funkcji i rozwiązań nowej przestrzeni biurowej SSW wspierał zespół Colliers, a w szczególności Paweł Skalba, Sebastian Bedekier, Katarzyna Włodek-Makos oraz Marcin Łachmański. Członkowie zespołu SSW zostaną zaangażowani w tworzenie koncepcji swoich przyszłych miejsc pracy, co dodatkowo podkreśla unikalny charakter tego przedsięwzięcia.  

Wynajmującym powierzchnię jest posiadająca ponad 60-letnie doświadczenie w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań inwestycyjnych Grupa DWS, aspirująca do miana jednego z wiodących na świecie podmiotów zarządzających aktywami.  

Przeprowadzka do nowego biura w Rondo ONZ 1 jest zaplanowana na połowę roku 2025.  

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów