Nowy adres Wolf Theiss w Warszawie

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Wolf Theiss jako pierwszy z najemców wprowadza się do biurowca Central Point przy Marszałkowskiej 107, w samym centrum stolicy. Biuro kancelarii ma ponad 1500 m2 powierzchni wraz z ekskluzywnym tarasem. Budynek jest inwestycją Immobel Poland.

Wolf Theiss zajmie IV i V kondygnację. To dwa pierwsze spośród dwudziestu dwóch pięter biurowca dostosowanych do pracy.

– Bardzo cieszymy się z naszego nowego biura i pragniemy, aby było ono w nadchodzących latach dodatkowym czynnikiem motywującym i stymulującym nasze plany rozwoju – powiedział Tomasz Stasiak, partner zarządzający Wolf Theiss w Polsce.

– Większa przestrzeń jest wyraźnie odczuwalna, cieszymy się z nowej lokalizacji z najwyższej klasy wnętrzami w ekskluzywnym budynku. Dbając o komfort naszych klientów, biuro zostało wyposażone w siedem nowoczesnych sal konferencyjnych zaopatrzonych w najlepszą technologię, których nazwy odzwierciedlają regionalny charakter naszej działalności, co z kolei stanowi integralną część DNA naszej marki – dodał Peter Daszkowski, partner zarządzający Wolf Theiss w Polsce.

– To dla nas wielki zaszczyt, że pierwszym najemcą w naszym flagowym projekcie będzie tak prestiżowa spółka, jak Wolf Theiss. Jesteśmy dumni z tej współpracy i partnerstwa w realizacji naszych wspólnych strategii biznesowych – powiedział Olivier Thiel, dyrektor zarządzający Immobel Poland.

Central Point zaprojektowali architekci Kazimierski i Ryba we współpracy z biurem Arquitectonica, natomiast projekt wnętrz biura jest dziełem pracowni In Design. Ten najwyższej klasy budynek biurowy, posiadający certyfikat zrównoważonego rozwoju BREEAM Excellence, jest usytuowany na skrzyżowaniu dwóch linii stołecznego metra, u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.

Warszawskie biuro Wolf Theiss zatrudnia ponad 40 prawników.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów