Nowy counsel w zespole rynków kapitałowych w DLA Piper

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Marek Kłeczek dołączył do DLA Piper obejmując stanowisko counsela i wzmacniając praktykę rynków kapitałowych, prawa handlowego oraz fuzji i przejęć.

Marek Kłeczek jest radcą prawnym. Specjalizuje się w prawie papierów wartościowych, obsłudze fuzji i przejęć spółek publicznych i niepublicznych, transakcjach na rynku kapitałowym oraz prawie spółek. Doradzał przy ofertach publicznych akcji, emisjach dłużnych papierów wartościowych oraz transakcjach typu public-to-private. Wśród jego klientów są największe globalne instytucje finansowe, banki inwestycyjne i przedsiębiorstwa. Zanim dołączył do DLA Piper, pracował w międzynarodowej kancelarii Greenberg Traurig. .

– Nieustannie wzmacniamy naszą praktykę rynków kapitałowych w Polsce. Pozyskanie tak utalentowanego prawnika jak Marek, z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku, pomoże nam poszerzyć kompetencje zespołu. Dokładamy starań, by zaoferować naszym klientom usługi doradcze na najwyższym poziomie, wspierając ich w realizacji kompleksowych strategii biznesowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Jakub Domalik-Plakwicz, partner w DLA Piper w Warszawie.

Warszawska praktyka rynków kapitałowych, prawa handlowego oraz fuzji i przejęć jest jedną z największych wśród kancelarii w Polsce i obecnie liczy 31 prawników, w tym trzech partnerów. 

– Bardzo się cieszę z dołączenia do kancelarii DLA Piper. Naszym wspólnym celem jest stworzenie zespołu, który będzie doradcą pierwszego wyboru na rynku kapitałowym w Polsce. Połączenie istniejących relacji z klientami, doświadczenia zespołu z możliwościami wynikającymi z wszechstronności oferowanej przez platformę DLA Piper, stanowi nasz ogromny atut – powiedział Marek Kłeczek.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią DLA Piper.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów