Nowy partner w praktyce nieruchomości Penteris

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Agnieszka Koniewicz jest prawnikiem w pragmatyczny sposób łączącym specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa nieruchomości z biznesowym podejściem oraz znajomością standardów rynkowych – tak swojego nowego partnera opisuje kancelaria Penteris. 

Agnieszka Koniewicz w swojej wieloletniej praktyce doradzała w wielu róznorodnych transakcjach dotyczacych miedzy innymi nieruchomości biurowych, handlowych, hotelowych, parków logistycznych i budownictwa mieszkaniowego.

– Agnieszka wnosi do Kancelarii wysokiej próby profesjonalizm oraz dogłębne zrozumienie wszelkich projektów nieruchomościowych, od etapu strukturyzowania i negocjacji po efektywne wdrożenie. Niezwykle się cieszę na wspólną pracę nad dalszym rozwojem praktyki – mówi kierujący zespołem nieruchomości Penteris Senior Partner Andrzej Tokaj. 

– Dołączam do jednego z najbardziej rozpoznawalnych w kraju zespołów nieruchomościowych, który łączy dekady działalności na rynku z imponującą listą doświadczeń obejmującą największe transakcje w regionie. Z entuzjazmem i radością wkraczam w ten nowy etap rozwoju mojej kariery – mówi Agnieszka Koniewicz.

Praktyka nieruchomości Penteris od lat jest rekomendowana w nawjazniejszych rankingach prawniczych. W ostatnim czasie kancelaria doradzała m.in. Immofinanz w sprzedaży czterech biurowców w Warszawie za kwotę 72,5 mln EUR na rzecz węgierskiej grupy Indotek. Z kolei w lutym tego roku zespół wspierał amerykańskich inwestorów w transakcji nabycia warszawskiego kompleksu czterech budynków biurowych Jerozolimskie Business Park.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów