Nowy partner w zespole nieruchomości CMS

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Michał Mieciński doradza przy transakcjach we wszystkich segmentach rynku nieruchomościowego na rzecz międzynarodowych i lokalnych inwestorów, funduszy oraz deweloperów w zakresie nieruchomości biurowych, hotelowych, komercyjnych, magazynowych, a także mieszkaniowych. Posiada doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć, joint ventures, transakcji portfelowych, transakcji najmu zwrotnego, a także w zakresie restrukturyzacji w sektorze nieruchomościowym. Pracował dla największych deweloperów i funduszy nieruchomościowych przy kluczowych transakcjach w Polsce.

Dołączenie Michała jest kolejnym krokiem w realizacji przyjętej przez nas strategii biznesowej na polskim rynku i planów rozwoju naszego zespołu nieruchomości i budownictwa – podkreśla Andrzej Pośniak, partner kierujący kancelarią CMS w Polsce. – Michał to powszechnie znany na rynku świetny specjalista z wieloletnim doświadczeniem w pracy transakcyjnej, dogłębną znajomością rynku nieruchomości oraz mocnymi relacjami z kluczowymi inwestorami. Ponadto, jest on również znany z umiejętności aktywnej pracy zespołowej z innymi partnerami i prawnikami, co w CMS jest kluczowe. Jestem pewien, że takie połączenie kompetencji i doświadczenia Michała oraz pozostałych prawników działających w ramach jednego zespołu gwarantuje naszym obecnym i przyszłym klientom usługi na poziomie, którego oczekują od najlepszych doradców – dodaje Andrzej Pośniak.

– Będę mógł współtworzyć znakomity zespół specjalistów, który nie tylko obecnie świetnie radzi sobie na rynku, ale również jest w trakcie przekształceń, którym towarzyszy dynamiczny rozwój.  Moim celem jest umocnienie praktyki nieruchomościowej CMS w Polsce jako doradcy pierwszego wyboru dla szerokiej gamy inwestorów w tym segmencie rynku.  Rynek nieruchomości w Polsce cechuje się niezwykle dużą aktywnością, na którą wpływają m. in. nadal wysokie stopy zwrotu, stale, pomimo wyzwań spowodowanych pandemią, rozwijająca się gospodarka, ogromne w ostatnim czasie zainteresowanie powierzchniami magazynowymi, boom na rynku mieszkaniowym oraz korzystne wyceny aktywów. Inwestorzy dostrzegają możliwość inwestycji w nowe segmenty rynku, jak choćby zinstytucjonalizowany najem mieszkaniowy – komentuje Michał Mieciński.

Oficjalnie Michał Mieciński dołączy do CMS w listopadzie. Wraz przejściem nowego partnera Linklaters na CMS zmieniła także Żaneta Bałdowska, starszy prawnik. Podczas ośmiu lat dotychczasowych doświadczeń koordynowała transakcje na rynku nieruchomości biurowych, komercyjnych i hotelowych, reprezentując lokalnych i międzynarodowych inwestorów, Uczestniczyła również w licznych projektach z branży logistycznej oraz mieszkaniowej.

Poza tym w ostatnim czasie do zespołu nieruchomości CMS dołączyli także Mateusz Jaworski, Mateusz Rojek oraz Paweł Śliwka jako associate, a także Aleksandra Rudnicka, prawnik.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów