Olesiński i Wspólnicy wzmacnia zespół specjalistką z UOKiK

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Katarzyna Pamuła-Wróbel, będąca do tej pory zastępcą dyrektora Departamentu Monitorowania Pomocy Publicznej w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, dołączyła do firmy doradczej Olesiński & Wspólnicy.

Z UOKiK Katarzyna Pamuła-Wróbel była związana przez ponad 10 lat. zajmowała się oceną zgodności z prawem unijnym projektów programów pomocowych oraz przypadków pomocy indywidualnej. Dokonywała również notyfikacji projektów pomocy publicznej do Komisji Europejskiej (w tym projektów IPCEI).

– Wierzę, że nasza współpraca przyczyni się do rozwoju inwestycji w Polsce nie mniej mocno, niż dotychczasowa praca Kasi w UOKiK, którą wszyscy cenią. Zrobimy wspólnie wszystko, aby bilans tej zmiany był tylko dodatni, gdyż wierzymy, że profesjonalne wsparcie przedsiębiorców w pomocy publicznej będzie z korzyścią dla wszystkich – tak komentuje to wzmocnienie adwokat Justyna Korycka, która kieruje zespołem pomocy publicznej w Olesiński i Wspólnicy.

– Do pomocy publicznej podchodzę z entuzjazmem bo przez niemal 11 lat pracy w UOKiK nie zdążyłam się tą dziedziną ani znudzić ani nasycić. Przechodząc przez niemal wszystkie szczeble kariery, poznawałam to zagadnienie z wielu perspektyw: case-handlera, uczestnika krajowych i międzynarodowych grup roboczych, reprezentanta Polski w Komitetach Doradczych i Forach Wysokiego Szczebla, współtwórcy i komentatora prawa. Najwięcej radości daje mi doradzanie, służenie swoją wiedzą i doświadczeniem i to są wartości wspólne dla mnie i dla zespołu OW, dlatego też nie mogę się doczekać naszej współpracy – mówi Katarzyna Pamuła-Wróbel.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów