Osborne Clarke wzmacnia zespół technologii

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Do polskiego biura Osborne Clarke dołączył zespół prawników sektora technologii związany dotychczas z Kochański & Partners. Brytyjską kancelarię wzmocnili partner Łukasz Węgrzyn, który stanął na czele praktyki IT & Data oraz counsele Szymon Ciach i Piotr Kaniewski, a także associates Krzysztof Kowacz i Paulina Perkowska. 

Zespół kierowany przez Łukasza Węgrzyna specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym ze stosowaniem rozwiązań technologicznych w biznesie w tym w umowach i regulacjach IT, ochronie danych, sektorze FinTech, rozwiązaniach chmurowych, sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwie.

Łukasz Węgrzyn jest doświadczonym prawnikiem docenianym przez międzynarodowe rankingi: Chambers FinTech, Chambers Europe i Legal 500 EMEA. Także Szymon Ciach i Piotr Kaniewski, dzięki realizowanym dotychczas projektom znaleźli się w gronie prawników rankingowych – są rekomendowani w sektorze TMT przez ranking Legal 500 EMEA.

Nowi prawnicy Osborne Clarke przez ostatnie niemal 3 lata byli związani z kancelarią Kochański & Partners.

Brytyjska firma prawnicza Osborne Clarke jest obecna w Polsce od marca 2022 roku. Swoje biuro w Warszawie zbudowała na bazie kancelarii MDDP. Partnerami zarządzającymi są Tomasz Olkiewicz – budujący wcześniej MDDP oraz Olgierd Świerzewski.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów