Partner DZP wraz z dwójką prawników dołącza do Crido Legal. Kancelaria zapowiada też kolejne wzmocnienia praktyki M&A

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Przemysław Furmaga  z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka związany był niemal przez całą swoją dotychczasową karierę prawniczą – ponad 17 lat. Przez ostatnie ponad cztery lata zajmował stanowisko partnera w praktyce fuzji i przejęć. Teraz pokieruje taką praktyką w Crido Legal. 

– Jako lider zespołu M&A będę koncentrował się na dalszym rozwoju tej praktyki, w szczególności w obszarze obsługi polskich przedsiębiorców przy projektach akwizycyjnych, zarówno po stronie „sell”, jak i „buy”, w tym przy akwizycjach zagranicznych, jak również w transakcjach z udziałem funduszy PE oraz VC. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, dlatego jestem przekonany, że zapewnimy klientom wsparcie na najwyższym poziomie w każdym aspekcie procesu M&A i to pracując na wielu projektach jednocześnie – powiedział Przemysław Furmaga w komunikacie kancelarii. 

Andrzej Dunikowski z DZP związany był ponad 8 lat. W Crido Legal objął stanowisko Senior Associate. Na takie stanowisko do zespołu M&A dołączyła także Aleksandra Czarnecka. Przez ostatni rok pracowała w Banku Gospodarstwa Krajowego, wcześniej jednak także była związana z kancelarią DZP. 

Crido Legal zapowiada również, że to nie koniec wzmocnień praktyki fuzji i przejęć. Kolejni prawnicy mają dołączyć do kancelarii w październiku. 

– Projekty z obszaru M&A są ważną częścią działalności CRIDO, dlatego budujemy silny zespół specjalistów w tym zakresie. We współpracy z zespołami doradztwa podatkowego, Corporate Finance oraz zespołem modelowania i wycen nasi prawnicy będą mogli wspierać klientów nie tylko w kwestiach prawnych, ale również biznesowych. Wiemy, że projekty M&A są skomplikowane, wielowątkowe, wymagają indywidualnego podejścia oraz patrzenia na daną transakcję z szerszej perspektywy. I w taki właśnie sposób chcemy pomagać naszym klientom. Rynek aktualnie jest rozgrzany, więc jesteśmy przekonani, że to dobry moment, aby rozwijać doradztwo w tym zakresie – powiedział Jakub Ziółek, partner zarządzający Crido Legal.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów