Partner kancelarii SK&S przeszedł do Kulczyk Investments

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Adwokat Andrzej Motyka specjalizujący się w transakcjach fuzji i przejęć po niemal 14 latach spędzonych w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak przeszedł do Kulczyk Investments, gdzie objął stanowisko lead counsel M&A.

„Pracę w SK&S rozpocząłem w 2008 roku jako praktykant, a teraz odchodzę jako Partner. To była wspaniała przygoda i najcenniejsze doświadczenie w moim życiu. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia moich przyjaciół i kolegów z SK&S, a w szczególności Krzysztofa Pawlisza, który zawsze miał do mnie zaufanie, zaproponował mi pracę w SK&S i był moim mentorem od pierwszego do ostatniego dnia” – napisał w komunikacie na Linkedin nowy counsel Kulczyk Investments.

Andrzej Motyka stanowisko partnera SK&S objął w styczniu 2021 roku. Jak informowała SK&S, ogłaszając ten awans, adwokat brał udział w licznych projektach przejęć i sprzedaży spółek publicznych oraz prywatnych, doradzał międzynarodowym grupom kapitałowym oraz funduszom PE oraz największym polskim firmom rodzinnym w procesach pozyskiwania nowych wiodących inwestorów. Doradzał także w wielowątkowych sporach korporacyjnych pomiędzy akcjonariuszami spółek publicznych i prywatnych.

W najnowszym rankingu Chambers Europe sprzed kilkunastu dni Andrzej Motyka otrzymał rekomendację indywidualną „Up and Coming” w kategorii corporate/M&A.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów