Partnerka Kochański & Partners z ważną funkcją w największym stowarzyszeniu prawników na świecie

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Komitet Prawa Mediów IBA prowadzi projekty w zakresie prawnych aspektów związanych z branżą mediów, ze szczególnym uwzględnieniem jej międzynarodowego charakteru. Zrzesza kilkuset doświadczonych praktyków prawa medialnego z całego świata.

Publications Officer to nowa funkcja w Komitecie Prawa Mediów IBA. Agnieszka Chrzanowska podczas dwuletniej kadencji na tym stanowisku będzie odpowiadać m.in. za koordynację publikacji IBA, których autorami są poszczególni członkowie Komitetu oraz organizację webinarów o tematyce mediowej. 

 – Cieszę się z możliwości współpracy z Komitetem Prawa Mediów i aktywnego udziału w jego pracach. Jestem pewna, że mój wkład w postaci znajomości lokalnych przepisów prawa będzie stanowił ważne uzupełnienie jego działań – powiedziała Agnieszka Chrzanowska.

Prawniczka od niemal dekady doradza klientom w zakresie prawa mediów. Reprezentuje wiele znaczących firm z tej branży w tym jedno z największych wydawnictw w Polsce – Ringier Axel Springer Polska – właściciela takich marek jak Forbes, Business Insider, Newsweek Polska i Onet. Reprezentowała również polskich dziennikarzy przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka.

Agnieszka Chrzanowska indywidualnie, a także razem z prowadzoną praktyką jest rekomendowane przez renomowane rankingi prawniczych między innymi The Legal 500 2022 oraz Media Law International (MLI) 2022.

International Bar Association to największa organizacja prawnicza na świecie. Działa od 1947 roku. Do stowarzyszenia należy ponad 80 tys. prawników z ponad 170 krajów.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów