Pięć awansów w B2RLaw 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

W tegorocznej rundzie promocyjnej B2RLaw awansowała pięciu prawników. Jakub Kutyła został nowym counselem kancelarii. Na stanowiska senior associate awansowały Inka Kalista i Joanna Markowicz-Maciocha. Konard Czernecki awansował na stanowisko associate, a Krzysztof Judasz na stanowisko junior associate.

Joanna Markowicz-Maciocha, Konrad Czarnecki, Jakub Kutyła, Inka Kalista, Krzysztof Judasz

Jakub Kutyła doradza w bieżących sprawach korporacyjnych spółek, między innymi reprezentuje akcjonariuszy na walnych zgromadzeniach oraz kompleksowo doradza i wspiera spółki przy organizacji walnych zgromadzeń. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów korporacyjnych obejmujących w szczególności postępowania sądowe z zakresu zaskarżania uchwał organów spółek kapitałowych, reprezentując zarówno spółki, jak i też akcjonariuszy/wspólników.

Inka Kalista specjalizuje się w reprezentacji klientów w sprawach spornych przed sądami. Ma doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach karnych oraz przed sądami rodzinnymi. Doradza także w ramach bieżącej obsługi przedsiębiorstw.

Joanna Markowicz-Maciocha specjalizuje się w prawie spółek oraz fuzjach i przejęciach. Doradza przy transakcjach M&A i venture capital, na wszystkich ich etapach. Posiada także doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców polskich oraz zagranicznych, w szczególności w zakresie kompleksowej obsługi korporacyjnej spółek.

Konrad Czernecki jest członkiem zespołu praktyki nieruchomości i prawa budowlanego. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej procesów inwestycyjno–budowlanych, a także wspiera przedsiębiorców z zakresu prawa handlowego i gospodarczego.

Krzysztof Judasz jest członkiem zespołu praktyki Corporate & M&A. Jest studentem V roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, zaangażowanym w debaty oksfordzkie, turnieje retoryczne oraz negocjacje.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów