Polski zespól prawa konkurencji Dentons kolejny raz z prestiżowym wyróżnieniem GCR 100 Global Elite

Opublikowano

Nasi Partnerzy

– To wyróżnienie jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji i dumy z dotychczasowych osiągnieć. Jednakże przede wszystkim jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym klientom za wieloletnie zaufanie i pozytywną ocenę naszej pracy. To dla nas szczególne zobowiązanie do dalszego pogłębiania kompetencji i oferowania specjalistycznych usług najwyższej jakości – powiedziała Agnieszka Stefanowicz-Barańska.

W globalnym zestawieniu 25 najlepszych firm praktykujących prawo konkurencji GCR 100 Global Elite Dentons uplasował się na 16. pozycji, a w zestawieniu najlepszych firm zajmujących się sprawami kartelowymi – na ósmej. Kancelaria Dentons została wyróżniona w ośmiu jurysdykcjach, w tym m. in. w Polsce, Kanadzie, Singapurze, Niemczech, Czechach oraz w Turcji (poprzez współpracującą z Dentons kancelarię Balcıoğlu Selçuk Akman Keki).

Publikowany przez Global Competition Review ranking GCR 100 prezentuje listę czołowych praktyk prawa konkurencji zakwalifikowanych po przeprowadzeniu ilościowej i jakościowej analizy kancelarii prawnych oraz firm doradczych zaangażowanych w najważniejsze sprawy antymonopolowe na całym świecie. Aktualne, 23. wydanie rankingu obejmuje analizę ponad 57 jurysdykcji.

Artykuł powstał we współpracy z Dentons.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów