„Postrzegamy siebie jako prawników nowej generacji”. Moyers – nowy butik dla produktów regulowanych

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Magdalena Świąder z DZP związana była niemal przez trzy lata. Zajmowała stanowisko Associate. Wcześniej pracowała również w kancelarii Czyżewscy. 

Walery Arnaudow z DZP związany był przez niemal 7 lat. Trafił do tej kancelarii tuż po studiach. Przez ostatnie dwa lata zajmował tam stanowisko Senior Associate. 

Jak powiedział Legal Business Polska Walery Arnaudow, do odejścia z jednej z największych polskich kancelarii i założenia swojego butiku, założycieli Moyers zmotywowała między innymi sytuacja na rynku. – Od kilku lat na polskim rynku nie było dużych ruchów w zakresie kancelarii prawnych obsługujących firmy farmaceutyczne. Istnieje kilka znanych butików, które powstały około 8-10 lat temu – mówi Walery Arnaudow. Jak dodaje, razem z Magdaleną Świąder, postrzegają siebie jako prawników nowej generacji. – Chcemy wprowadzić w życie swój sposób patrzenia na relacje z klientami i współpracownikami. Klienci cenią nasz dynamiczny i przyjazny sposób bycia. Pracujemy dla znanych firm farmaceutycznych, mimo że rozpoczęliśmy naszą działalność w kwietniu – komentuje partner Moyers. 

Do Walerego Arnaudowa i Magdaleny Świąder niebawem dołączą kolejni prawnicy. Pierwsza rekrutacja już się zakończyła i od lipca kancelaria powiększy swój zespół. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów