Powstała jedna z największych praktyk nieruchomości – rozbudowany zespół CMS już w komplecie

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Ponad 40 specjalistów, w tym 5 partnerów, tworzy praktykę nieruchomości i budownictwa kancelarii CMS. Wraz z początkiem lutego do kancelarii dołączyli już wszyscy prawnicy, których przyjście zapowiadano jeszcze przed końcem roku.

Nowi partnerzy praktyki nieruchomości CMS: Małgorzata Madej-Balcerowska, Agata Jurek-Zbrojska, Dominik Rafałko

Na czele zespołu nieruchomości i budownictwa CMS stanęła Agata Jurek-Zbrojska. Praktyką zarządza wraz z partnerami, którzy razem z nią dołączyli do kancelarii: Małgorzatą Madej-Balcerowską i Dominikiem Rafałko, a także z partnerami będącymi już wcześniej w zespole: Lidią Dziurzyńską-Leipert i Michałem Miecińskim.

Poza nowymi partnerami do CMS dołączyli też prawnicy i prawniczki: Anna Wiśniewska jako counsel, Zuzanna Bafia jako starszy prawnik, oraz Michał GruzaAleksander KłysMagdalena Piotrowska-GwiazdowskaMarta Trębacka oraz Joanna Ostapiuk.

Jak zapewnia kancelaria, wieloletnie doświadczenie i zróżnicowanie zespołu dają CMS pozycję jednego z największych doradców tego sektora w Polsce, a biura w Warszawie, Poznaniu i całej Europie oraz współpraca z innymi praktykami w ramach kancelarii gwarantują kompleksową obsługę najbardziej wymagających klientów i dużych transakcji.

– Jestem dumna, mogąc współtworzyć tak zróżnicowany i wyspecjalizowany zespół, przed którym stoją ambitne wyzwania oraz cele. Naszą siłą jest przede wszystkim ogromne doświadczenie, synergie powstające w ramach kancelarii oraz silna pozycja na rynku polskim i międzynarodowym – nasi klienci otrzymują pełną ekspertyzę prawną i rynkową oraz profesjonalną obsługę swoich projektów” – mówi Agata Jurek-Zbrojska kierująca praktyką nieruchomości i budownictwa CMS.

CMS rozbudowując zespół chce uzyskać pozycję kancelarii pierwszego wyboru dla klientów działających na rynku nieruchomościowym w Polsce.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów