Praktyki transakcyjne w Kochański & Partners pod nadzorem jednego partnera. Pokieruje nimi Paweł Cholewiński

Opublikowano

Nasi Partnerzy

– To ważna reorganizacja w naszych strukturach. Obserwując zaangażowanie Pawła, doceniając rzetelność i długoletnie doświadczenie oraz jego profesjonalizm wierzę, że zmiana ta podniesie jeszcze jakość i efektywność obsługi projektów naszych klientów – mówi Piotr Kochański, partner zarządzający.

„Pracujemy dla klientów, którzy chcą zmieniać świat na lepsze”

– Od wielu lat budujemy ekspercki zespół, który może obsłużyć każdą transakcję w sektorach Nieruchomości, Infrastruktury, Energetyki, Technologii, Finansów i Bankowości, Handlu i Logistyki, FMCG, a także kluczowych zaawansowanych sferach Produkcji i Usług. Nasi klienci wierzą w konieczność globalnych zmian, niezbędnych do tego, by Świat trwał i stawał się lepszy. Dlatego koncentrujemy się na kwestiach ochrony klimatu i rewolucji energetycznej, globalnych zmianach infrastrukturalnych oraz na ciągle rozwijających się i szybko wkraczających do naszej codzienności nowych technologiach. Stąd nasze nowe hasło: We work for those who change the World for the better. We find the rules – podkreśla Piotr Kochański.

Paweł Cholewiński prowadzi transakcje klientów Kochański & Partners od prawie dwóch dekad. W ciągu ostatnich pięciu lat wyspecjalizował się w obsłudze projektów w sektorach magazynowo-logistycznym, biurowym, mieszkaniowym, centrów handlowych, hotelowym oraz obiektów przemysłowych. Prowadził także obsługę globalnych firm spoza sektora nieruchomości, a do największych obsługiwanych przez niego obecnie klientów należą: Accor Invest, Redefine, Oxenwood, Griffin, Skanska, Beneteau Group, Coca Cola, Plastipak, Havi Logistics, NewCold, Savills, Panattoni, Ikea i inni.

Rozwój oparty na synergiach

Kierowany przez Pawła Cholewińskiego zespół prawników Kochański & Partners był wyróżniany przez międzynarodowe rankingi, w tym przez The Legal 500 za m.in.: „Wysoki profesjonalizm, a przy tym umiejętność skrócenia dystansu w celu osiągnięcia najlepszego rezultatu dla klienta i nieustanna gotowość do odpowiedzi i doradztwa”.

– Będziemy z Pawłem budować naszą możliwie najbardziej profesjonalną, pełną pasji i nowych syntetyzowanych energii i jakości sferę praktyk transakcyjnych – dla klientów, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia przy swoich złożonych przedsięwzięciach. Doceniając jego bardzo już wysokie  kwalifikacje oddajemy Pawłowi także nadzór nad dwoma konkretnymi praktykami –  sektorową nieruchomości oraz praktykę prawniczą fuzji i przejęć (M&A), gdzie będzie kierował zespołem złożonym z kilku partnerów i wielu prawników – podsumowuje Piotr Kochański.

– Moją wizję rozwoju opieram na koniecznych synergiach które musimy umieć wyczuwać, doceniać i wykorzystywać w zarządzaniu szeroko rozumianą praktyką transakcyjną. Cieszę się na kontynuację naszych doświadczeń w obsłudze projektów naszych klientów globalnych. To wszystko to ważny dla mnie etap drogi zawodowej, którą niezmiennie podążam w strukturach Kochański & Partners. Dziękuję Piotrowi i wszystkim pozostałym partnerom Firmy za zaufanie, za powierzanie mi nowych zadań i za nieustanne wspieranie mnie w realizacji mojej misji – mówi Paweł Cholewiński.

Artykuł powstał we współpracy z Kochański & Partners.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów