Prawnicy kancelarii KKZ doprowadzili do ugody między znanymi dziennikarzami 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria reprezentowała Bogdana Rymanowskiego w sporze z Tomaszem Lisem, który w grudniu ubiegłego roku, jako redaktor naczelny “Newsweek”, opublikował wpis na Twitterze, sugerujący, że Bogdan Rymanowski, szerzy poglądy kwestionujące słuszność szczepionek przeciwko COVID-19. Do wpisu załączona została okładka najnowszego numeru magazynu, na której widniał m.in. wizerunek Bogdana Rymanowskiego.

Bogdan Rymanowski zapowiedział wówczas działania prawne przeciwko Tomaszowi Lisowi. Po kilku miesiącach doprowadzono do ugody, w ramach której Tomasz Lis wystosował oficjalne oświadczenie, w którym wyraził żal, za swoje wcześniejsze słowa skierowane w kierunku Bogdana Rymanowskiego oraz zaznaczył, że nie miał na celu kwestionowania jego dziennikarskiej reputacji.

– Nie ukrywam, że od dłuższego czasu prowadziliśmy rozmowy ugodowe z drugą stroną. Finalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego zakończenia sprawy. Zawarta ugoda w całości zamyka spór pomiędzy redaktorem Bogdanem Rymanowski a panem redaktorem Tomaszem Lisem – skomentował Maciej Zaborowski. 

Sam Bogdan Rymanowski powiedział, że przyjmuje oświadczenie Tomasza Lisa jako jako wyraz dobrej woli i sprawę uważa za zamkniętą.

źródło: KKZ

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów