Przełomowa zmiana w Dentons

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Anna Pukszto i Bartłomiej Kordeczka zostali nowymi partnerami zarządzający Dentons w Polsce. Zastąpili Arkadiusza Krasnodębskiego, który pełnił tę funkcję od 2014 roku. 

fot. Linkedin Dentons

Anna Pukszto kieruje zespołem restrukturyzacji i prawa upadłościowego oraz zespołem postępowań sądowych i arbitrażu. Z Dentons (a wcześniej Salans) związana jest od ponad 20 lat. 

Bartłomiej Kordeczka współkieruje zespołem nieruchomości w warszawskim biura Dentons. Z kancelarią związany jest od ponad 12 lat. 

– Wchodzimy w kolejne dziesięciolecie kancelarii Dentons w Polsce z nowatorskimi pomysłami i pokoleniową zmianą, koncentrując się na wspieraniu klientów i nowych wyzwaniach. Nasz wybór na partnerów zarządzających to nowe otwarcie i dynamiczny rozwój kancelarii – komentują w oświadczeniu kancelarii Anna Pukszto i Bartłomiej Kordeczka. – Dentons to nie tylko największa firma prawnicza w Polsce, to przede wszystkim grupa wspaniałych ludzi, tworzących wyjątkowo kompetentny zespół. Pracujemy w tej kancelarii od lat i wiemy, że to dzięki tym ludziom zajmujemy pozycję lidera rynku usług prawniczych. Będziemy na nich polegać i na nich opierać dalszy rozwój kancelarii. To im ufają nasi klienci  – podkreślają.

– Warszawskie biuro Dentons to wielka duma naszej globalnej firmy, a także strategiczny rynek dla wielu klientów, szczególnie tych z Europy i Ameryki Północnej. Jestem przekonany, że powierzenie obowiązków kierowniczych dwójce doświadczonych partnerów to potwierdzenie ich wieloletniej, świetnej pracy dla klientów – cieszę się, że zgodzili się przyjąć tę odpowiedzialność na siebie. Równocześnie chciałem podziękować Arkadiuszowi Krasnodębskiemu, który pełnił tę funkcję przez ponad dziewięć lat  – mówi Tomasz Dąbrowski, Chief Executive Officer Dentons w Europie. 

– Z Anią i Bartkiem pracowałem przez wiele lat. Jestem przekonany, że zmiana na stanowisku partnera zarządzającego to z jednej strony nowe, młodsze spojrzenie na biznes, a z drugiej solidność i kompetencje, dzięki którym jesteśmy cenieni na rynku prawniczym w Polsce. Te dwie nowe funkcje to podwojenie potencjału Dentons – komentuje dotychczasowy partner zarządzający kancelarii Arkadiusz Krasnodębski. 

źródło: Dentons

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów