Przetasowanie w pionie prawnym TVN Warner Bros Discovery. Firma szuka head of legal 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Grupa TVN Warner Bros Discovery dokonała zmian w swoim pionie prawnym. Dotychczasowa szefowa działu prawnego awansowała na nową pozycję. Spółka przyznaje, że prowadzi rekrutację na stanowisko head of legal. 

Dominika Stępińska-Duch, która z TVN związana jest od 2019 roku przeszła z pozycji Head of Legal na stanowisko Head of Corporate Affairs and Operational Risk. To nowa pozycja w grupie. Dotychczas sprawami korporacyjnymi Dominika Stępińska-Duch zajmowała się jako szefowa działu prawnego.  

 – Ze względu na rozwój i rosnącą złożoność naszej organizacji postanowiliśmy rozdzielić funkcję legal i funkcję corporate affairs & operational risk – tak w wypowiedzi dla serwisu Press wyjaśniła ten ruch Katarzyna Issat z zespołu komunikacji Warner Bros. Discovery. Przyznała także, że spółka prowadzi rekrutację na stanowisko head of legal Warner Bros. Discovery w Polsce. 

– Cieszę się, że mogę zanurzyć się głębiej w operacje biznesowe. Jestem zaszczycony, że jako dyrektorka ds. korporacyjnych i ryzyka operacyjnego, będę mogła wziąć odpowiedzialność za nadzór nad sprawami korporacyjnymi, zarządzaniem talentami, a także komunikacją, CSR, relacjami rządowymi i sprawami publicznymi – napisała na swoim profilu Linkedin Dominika Stępińska-Duch, komentując swoje nowe stanowisko. Podziękowała także przy tym wszystkim współpracownikom, którzy wspierali ją przez ostatnie lata. 

Dominika Stępińska-Duch przed dołączeniem do Grupy TVN była związana z kancelariami Wardyński i Partnerzy oraz Raczkowski. Od początku tego roku jest przewodnicząca rady doradczej Women Lawyers’ Committee International Bar Association.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów