Rekordowa liczba awansów partnerskich w CMS. Z Polski Michał Andruszkiewicz

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Aż 60 nowych partnerów ogłosiła globalnie kancelaria CMS. To największa, jednorazowa liczba awansów w historii firmy. Kancelaria podkreśla także, że 43% tych promocji dotyczy kobiet. W Polsce nowym partnerem został Michał Andruszkiewicz z zespołu energetyki i projektów infrastrukturalnych.

Jak zaznacza CMS, tak duża liczba partnerskich awansów jest między innymi odzwierciedleniem udanego roku dla kancelarii, ale przede wszystkim pokazuje zaangażowanie firmy w inwestowanie w swoich pracowników. – W tych trudnych czasach wspieranie się nawzajem nigdy nie miało większego znaczenia i jest integralną częścią zróżnicowanego i odnoszącego sukcesy biznesu. Naszym obowiązkiem jest inwestowanie w naszych pracowników i wspieranie ich tak, by mogli się rozwijać i w pełni wykorzystać swój potencjał – powiedziała Penelope Warne, Starszy Partner CMS UK.

Z polskiego zespołu CMS na partnera awansował Michał Andruszkiewicz, szef biura CMS w Poznaniu. To doświadczony adwokat, który od ponad 14 lat kompleksowo wspiera klientów w sektorze energetycznym.

Doradzał między innymi przy realizacji dużych instalacji petrochemicznych, nowych bloków energetycznych, inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii oraz projektach związanych z rozbudową sieci elektroenergetycznej. Michał Andruszkiewicz w szczególności wspiera swoich klientów, przygotowując oraz negocjując umowy o generalne wykonawstwo inwestycji (w tym umowy EPC), umowy o roboty budowlane, dostawy, długoterminowe umowy sprzedaży gazu oraz energii elektrycznej, umowy z inżynierem kontraktu oraz umowy serwisowe. Doradza również w kwestiach regulacyjnych związanych z zasadami funkcjonowania rynku energii elektrycznej oraz gazu, a także specjalizuje się w zakresie regulacji związanych z inwestycjami obejmującymi wodór jako nośnik energii. Z CMS związany jest od ponad 11 lat.

Artykuł powstał we współpracy z kancelarią CMS.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów