Rekrutacja: Senior Associate – prawo pracy, Baker Tilly

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria Baker Tilly Legal Poland prowadzi rekrutację na stanowisko Senior Associate w praktyce prawa pracy.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie spraw klientów w zakresie prawa pracy, prawa ochrony danych osobowych oraz compliance
  • Obsługa prawna międzynarodowych klientów Kancelarii
  • Samodzielne prowadzenie projektów oraz wsparcie innych członków zespołu przy realizacji projektów
  • Przyszłościowo rozwinięcie oraz prowadzenie działu prawa pracy

Pasujesz do Baker Tilly Legal Poland, jeśli:

  • Posiadasz 4-5 letnie doświadczenie w kancelarii prawnej lub jako prawnik in-house w zakresie prawa pracy i compliance
  • masz uprawniania radcy prawnego lub adwokata
  • pracujesz dla klientów międzynarodowych
  • bardzo dobrze posługujesz się  językiem angielskim w mowie i piśmie (min. B2)

Mile widziane:

  •  Doświadczenie w obszarze prawa ochrony danych osobowych
  •  Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

Atuty zespołu Baker Tilly Legal Poland:

  • Praca w gronie doświadczonych i renomowanych prawników
  • Praca w środowisku interdyscyplinarnym i międzynarodowym
  • Elastyczne warunki pracy (w tym pracy zdalnej),  przyjazna atmosfera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
  • Bardzo dobra lokalizacja biura

Miejsce pracy: Poznań, ul. Młyńska 12. Praca hybrydowa.

Umowa: umowa B2B

Rekrutacja: Stacjonarna

CV można wysyłać na adres: anna.gasiorek@tpa-group.pl

Baker Tilly Legal Poland to unikatowa kancelaria obsługująca przedsiębiorców z całego świata, będąca zarówno tradycyjną butikową kancelarią gospodarczą, jak i częścią międzynarodowych podmiotów doradczych TPA i Baker Tilly International. Naszymi klientami są czołowi polscy i zagraniczni przedsiębiorcy, których wspieramy w kluczowych obszarach ich działalności, w szczególności w prawie nieruchomości, prawie handlowym i korporacyjnym, prawie pracy, IT, prawie administracyjnym, prawie upadłościowym/restrukturyzacyjnym i w sporach. Pracujemy po polsku, angielsku i czasem też po niemiecku lub francusku. Wiele projektów prowadzimy wspólnie z naszymi partnerami z doradztwa podatkowego, gospodarczego, księgowości lub HR z TPA i Baker Tilly International.

Ogłoszenie kancelarii Baker Tilly Legal Poland

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów