Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Renata Patoka nowym partnerem praktyki fuzji i przejęć SSW Pragmatic Solutions

Adwokat Renata Patoka specjalizująca się w obsłudze transakcji fuzji i przejęć, prawie spółek handlowych oraz restrukturyzacji grup kapitałowych dołączyła jako partner do kancelarii SSW Pragmatic Solutions. Wcześniej przez ponad 20 lat związana była kancelarią Eversheds Sutherland, gdzie w ostatnim czasie współkierowała praktyką M&A.

Renata Patoka posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym dla biznesu, doradztwie transakcyjnym na różnym etapie procesu inwestycyjnego, doradztwie w procesach restrukturyzacji zarówno na rzecz podmiotów krajowych, jak i zagranicznych, jak również w doradztwie związanym z  przeprowadzaniem i nadzorowaniem procesów due diligence dla klientów z różnych sektorów gospodarki.

Specjalizuje się także w doradztwie prawnym na rzecz ubezpieczycieli w zakresie oceny ryzyka przy ubezpieczeniu oświadczeń i zapewnień w transakcjach M&A, z uwzględnieniem projektów międzynarodowych.

– Renata bez wątpienia rozszerzy nasze usługi międzynarodowe, szczególnie te świadczone dla dużych klientów. Wzmocnienie zespołu Fuzji i Przejęć z całą pewnością pozwoli SSW na jeszcze szybszy rozwój na tym polu – powiedział Wojciech Szczepaniak, Chairman, Partner w SSW Pragmatic Solutions.

Kategoria: Prawnicy