Roman Rewald dołączył do Crido

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Niezwykle doświadczony prawnik, były wieloletni partner warszawskiego biura kancelarii Weil Gotshal & Manges, a obecnie prezes Centrum Mediacji Konfederacji Lewiatan Roman Rewald dołączył do Crido obejmując stanowisko senior strategic advisor. 

– To jeden z najbardziej uznanych i doświadczonych prawników, który od ponad 30 lat wspierał amerykańskich klientów w Polsce. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Roman Rewald dołącza do CRIDO jako senior strategic advisor i w ten sposób wzmocni nasze kompetencje biznesowe m.in. w zakresie doradztwa dla firm z USA – mówi Andrzej Puncewicz, partner zarządzający CRIDO

– Amerykańscy inwestorzy odegrali ogromną rolę od początku transformacji w Polsce, inwestując swój kapitał, umożliwiając dostęp do rynku międzynarodowego, wprowadzając nowoczesne zarządzanie, kształcenie dla utalentowanych menadżerów i wnosząc wiele innych ważnych wartości. W rezultacie często osiągali znakomite rezultaty gospodarcze. Dziś ciągle jest miejsce w Polsce na nowoczesne inwestycje amerykańskie i kolejne dobre wyniki ekonomiczne – mówi Roman Rewald.

Roman Rewald swoją karierę rozpoczynał w Stanach Zjednoczonych. Jest amerykańskim adwokatem i przez 8 lat praktykował w Detroit. W 1991 roku przeniósł się do Polski. Został doradcą Banku Światowego. Od 1992 związny był z warszawskim biurem Weil, Gotshal & Manges. W 2016 roku przeszedł ĺna partnerską emeryturę”. 

Firma doradcza CRIDO działa od 2005 roku. Zatrudnia ponad 400 osób.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów