SSW wzmacnia zespół M&A. Pokieruje nim Monika Szczotkowska

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Kancelaria SSW wzmocniła praktykę fuzji i przejęć: Na czele zespołu stanęła Moniki Szczotkowska.

Kancelaria SSW ogłosiła znaczące wzmocnienie swojej praktyki fuzji i przejęć (M&A). Do zespołu dołączyła nowa partnerka, Monika Szczotkowska, wraz z zespołem doświadczonych specjalistów, który obejmuje Damiana Gierasimczuka (Associate), Aleksandrę Król (Associate), Maksymiliana Smyklińskiego (Associate), Miłosza Zolich (Paralegal) oraz Weronikę Nowetę(Legal Assistant). 

Monika Szczotkowska to ekspertka w dziedzinie fuzji i przejęć oraz doradztwa w zakresie joint-venture. Ma bogate doświadczenie w realizacji transakcji dla różnorodnych inwestorów, w tym funduszy private equity (PE), venture capital (VC), funduszy infrastrukturalnych oraz inwestorów strategicznych. Monika ma na swoim koncie liczne projekty multijurysdykcyjne oraz projekty dotyczące rynków kapitałowych, w tym M&A dotyczące spółek publicznych i oferty publiczne.

Damian Gierasimczuk koncentruje się na transakcjach fuzji i przejęć w sektorach produkcyjnym, energetycznym oraz nowych technologii, doradzając założycielom, inwestorom i funduszom private equity. Ma także doświadczenie w prawie rynków kapitałowych, wspierając spółki publiczne i emitentów IPO.

Aleksandra Król, specjalizuje się w transakcjach M&A i umowach handlowych w sektorze zbrojeniowym, koordynuje badania due diligence i negocjuje dokumentację transakcyjną. 

Maksymilian Smykliński specjalizuje się w prawie korporacyjnym, fuzjach i przejęciach, due diligence oraz dokumentacji transakcyjnej, doradzając podmiotom krajowym i zagranicznym. 

Miłosz Zolich wspiera zespół poprzez pomoc w sporządzaniu dokumentacji transakcyjnej i umów oraz research prawny, do jego głównych obszarów zainteresowań należy prawo handlowe i prawo cywilne w zakresie umów.

– Dzięki dołączeniu nowego zespołu pod kierownictwem Moniki, SSW zyskuje dodatkową siłę napędową do realizacji złożonych projektów transakcyjnych. Każdy z członków zespołu wnosi cenne doświadczenie i umiejętności, które będą wspierać rozwój SSW i naszych klientów – komentuje Piotr Spaczyński, Partner zarządzający w SSW.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów