Partnerzy serwisu

Partnerzy główni:

Stokłosa Syp Krzemieniecki & Wspólnicy – nowa kancelaria byłych prawników B2RLaw

Adwokat dr Angelina Stokłosa, adwokat dr Szymon Syp oraz adwokat Przemysław Krzemieniecki związani dotychczas z B2RLaw założyłi własną kancelarię. Ich praktyka ma się koncentrować na rynkach kapitałowych, transakcjach M&A, obsłudze startupów, transakcji VC i doradztwie na rzecz klientów prywatnych.

Szymon Syp i Przemysław Krzemieniecki byli partnerami w kancelarii B2R Law, powstałej z połączenia kancelarii Zięba & Partners i JS Legal. Szymon Syp współkierował praktyką M&A, a Przemysław Krzemieniecki praktyką Capital Markets. Angelina Stokłosa była of counselem w kancelarii B2R Law, odpowiadającym za praktykę gier komputerowych i gier wideo oraz General Counselem w Grupie kapitałowej CI Games.

– Każde z nas ma nieco inne doświadczenie, ale wszyscy wywodzimy się tak naprawdę z biznesu i dla biznesu chcemy pracować – podkreślają wspólnicy SSK&W, dodając, że ich indywidualne kompetencje się przenikają i uzupełniają.

Jak wyjaśniają, SSK&W powstała z chęci budowania własnej firmy prawniczej na własnych zasadach, zgodnej z wizją i autorskim modelem pracy z klientem. – Na pewno, choć może zabrzmieć to banalnie, jednym z powodów, dla których zdecydowaliśmy się otworzyć własny biznes, było przekonanie, że nasz potencjał najlepiej wykorzystamy właśnie w ramach własnej kancelarii – mówią założyciele SSK&W.

Angelina Stokłosa, Szymon Syp i Przemysław Krzemieniecki mają też jasną wizję kancelarii. – Chcemy, aby kancelaria miała nie więcej niż dwudziestu prawników, płaską strukturę organizacyjną i dawała każdemu zdolnemu prawnikowi szansę na zostanie jej partnerem – podsumowują. 

Kategoria: Prawnicy