Szefowa warszawskiego zespołu nieruchomości DWF będzie współzarządzać praktyką na całym świecie

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Tym samym Joanna Wojnarowska będzie współzarządzać i rozwijać globalną praktykę real estate DWF składającą się z 200 prawników pracujących w 17 biurach na całym świecie. 

Nominacja ta jest elementem globalnej strategii związanej z wdrożeniem nowej wewnętrznej struktury operacyjnej DWF, która została zapowiedziana w styczniu tego roku.

– Cieszę się, że zostałam powołana na stanowisko globalnego lidera w DWF w momencie, gdy wprowadzamy naszą nową strukturę operacyjną. Wierzę, że odzwierciedla ona siłę i dynamiczny rozwój zespołu Real Estate, który mamy w DWF. Razem z Toby Askin będziemy nadal koncentrować się na podnoszeniu profilu inicjatyw i doskonałej obsłudze naszych klientów w całym regionie – mówi w komunikacie DWF Joanna Wojnarowska. 

– Cieszę się, że Joanna obejmuje stanowisko Deputy Global Head of Real Estate i dołącza do mnie jako drugi przedstawiciel DWF Polska w Global Leadership firmy. Jest ona najlepiej przygotowana do objęcia tej roli i nie mógłbym być bardziej zadowolony, że profesjonalista tego kalibru dołączył do nas i tak szybko rozwija się w naszej strukturze. Jest to wyraźny znak zaufania, jakim DWF darzy swoje polskie operacje, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni – skomentował, cytowany w komunikacie kancelarii, partner zarządzający DWF Polska Michał Pawłowski. 

Joanna Wojnarowska z DWF związana jest od lipca ubiegłego roku. Wtedy, wraz z Weroniką Roesler oraz Ewą Lewandowską, dołączyła do kancelarii opuszczając Baker McKenzie. 

Międzynarodowa kancelaria DWF działa w ponad 30 biurach na całym świecie i zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników.   W marcu 2019 roku zadebiutowała na londyńskiej giełdzie. W Polsce jest obecna od dwóch lat po tym jak przejęła warszawskie biuro K&L Gates. 

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów