Szymon Sieniewicz na czele praktyki TMT/IP warszawskiego biura Linklaters

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Szymon Sieniewicz jest adwokatem specjalizującym się w prawie ochrony danych osobowych, własności intelektualnej, nowych technologii oraz e-commerce. Doradza czołowym polskim i zagranicznym podmiotom z sektora finansowego, nieruchomości, nowych technologii, telekomunikacji, mediów, e-commerce oraz IT, w kwestiach transakcyjnych, regulacyjnych i kontraktowych.

Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Ludwika i Maksymiliana w Monachium, członkiem IAPP (Międzynarodowego Stowarzyszenia Specjalistów ds. Ochrony Prywatności) oraz autorem licznych publikacji poświęconych problematyce ochrony danych osobowych, prywatności oraz nowych technologii.

– Awans Szymona jest istotnym elementem rozwoju naszej praktyki TMT/IP. Stale obserwujemy potrzeby biznesowe naszych klientów i wspieramy ich we wszystkich kluczowych obszarach. Jednym z nich jest ochrona danych osobowych oraz regulacje dotyczące nowych technologii i własności intelektualnej. Szymon jest świetnym prawnikiem i jestem przekonany, że doskonale sprawdzi się w swojej nowej roli. – powiedział Artur Kulawski, partner zarządzający warszawskiego biura Linklaters.

– To dla mnie ogromne wyróżnienie, nowe wyzwanie i jednocześnie impuls do dalszego działania. Wierzę, że czeka nas wiele wymagających i satysfakcjonujących projektów – skomentował Szymon Sieniewicz.

Artykuł powstał we współpracy z Linklaters.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów