Taylor Wessing doradzał przy finalizacji sprzedaży spółki ITMAGINATION

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Taylor Wessing doradzał przy finalizacji sprzedaży spółki ITMAGINATION sp. z o.o., nabytej przez Virtusa Corporation

Taylor Wessing doradzał Danielowi Arakowi, Dawidowi Łazińskiemu i Pawłowi Borowskiemu przy finalizacji sprzedaży kontrolowanej przez nich spółki ITMAGINATION sp. z o.o., nabytej przez Virtusa Corporation.

Transakcja została poprowadzona przez Partnerów Andrzeja Mikosza i Łukasza Szymańskiego ze wsparciem zespołu, w skład którego wchodzili m.in. Senior Associate Patrycja Sojka oraz prawnicy holenderskiego biura Taylor Wessing –Partner Zabdaj Pollen oraz Senior Associate Alex Korolev. Bankiem inwestycyjnym wspierającym sprzedawcę była Cascadia Capital, a doradcą finansowym Pan Andrzej Kasperek. 

ITMAGINATION to założona w 2008 roku firma, która ugruntowała swoją pozycję zaufanego partnera dla firm wprowadzających nowoczesne rozwiązania IT w swoim biznesie. Koncentrując się na transformacji cyfrowej, przetwarzaniu w chmurze, analizie danych i sztucznej inteligencji, ITMAGINATION zyskało reputację dzięki dostarczaniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań technologicznych, które napędzają rozwój i efektywność biznesu dla klientów w Europie i Ameryce Północnej.

Virtusa Corporation to amerykańska firma świadcząca globalne usługi w zakresie technologii informatycznych, która świadczy usługi w zakresie inżynierii cyfrowej i technologii dla firm z branży usług finansowych, opieki zdrowotnej, komunikacji, mediów, rozrywki, podróży, produkcji i technologii na całym świecie.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów