Tomasz Korczyński szefem praktyki infrastruktury i kontraktów publicznych Greenberg Traurig

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Tomasz Korczyński został nowym partnerem warszawskiego biura Greenberg Traurig. Kieruje praktyką infrastruktury i kontraktów publicznych. 

Tomasz Korczyński ma bogate doświadczenie w doradztwie przy projektach infrastrukturalnych podmiotom z sektora publicznego, prywatnego, jak i na rzecz instytucji finansujących. Od lat jest wyróżniany w międzynarodowych rankingach prawnych Chambers Europe i IFLR1000 jako wiodący prawnik w obszarze infrastruktury, energetyki, rozwoju projektów i transportu. Jest również autorem licznych publikacji dotyczących PPP w Polsce. Tomasz Korczyński jest również wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dotychczas kierował praktyką PPP i infrastruktury w kancelarii Dentons. 

Wraz z Tomaszem Korczyńskim do Greenberg Traurig jako associate dołączyła radca prawny Katarzyna Stochniałek. Doradza przy opracowywaniu koncepcji, przygotowaniu i realizacji projektów infrastrukturalnych. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, a także prawie administracyjnym i publicznym, szczególnie w kontekście funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego.

– Jestem zachwycony możliwością dołączenia do Greenberg Traurig i powierzonym mi zadaniem budowy i kierowania Praktyką Infrastruktury i Kontraktów Publicznych. Prezentowana przez kancelarię konsekwencja w dążeniu do doskonałości i umiejętność wychodzenia naprzeciw potrzebom branży odzwierciedla moje własne wartości zawodowe i priorytety. Nie mogę się doczekać współpracy z warszawskim zespołem Greenberg Traurig, by móc oferować klientom wyjątkowe rezultaty i innowacyjne rozwiązania, będące wynikiem naszych wspólnych działań  – powiedział Tomasz Korczyński.

– Z entuzjazmem witamy Tomasza i Katarzynę w naszej firmie. To wzmocnienie wyraźnie akcentuje niezmienne dążenie Greenberg Traurig do świadczenia najwyższej klasy usług prawnych z sektora infrastruktury i kontraktów publicznych. Jesteśmy pewni, że dzięki znakomitym umiejętnościom Tomasza będziemy jako kancelaria nadal poszerzać wachlarz naszych usług i dostarczać je klientom w Polsce i regionie – powiedział Lejb Fogelman, Senior Partner w warszawskim biurze Greenberg Traurig.

– Ten strategiczny ruch jest emanacją naszego dążenia do doskonałości – bogate doświadczenie zawodowe Tomasza i Katarzyny bez wątpienia wzmocni nasze kompetencje z zakresu infrastruktury i kontraktów publicznych, ugruntowując pozycję kancelarii na rynku i płynnie uzupełniając inne multidyscyplinarne praktyki, takie jak Energetyka i ESG. Cieszymy się niezmiernie, że Tomasz i Katarzyna dołączyli do naszego Zespołu i życzymy obojgu sukcesów i powodzenia w nowych rolach – dodała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Managing Partner w warszawskim biurze Greenberg Traurig.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów