Tomasz Sancewicz nowym partnerem CMS

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Międzynarodowa kancelaria CMS ogłosiła awanse 54 prawniczek i prawników z 17 krajów na całym świecie na stanowiska partnerskie. W gronie wyróżnionych jest Tomasz Sancewicz z praktyki Prawa Pracy w warszawskim biurze kancelarii.

– Wsparcie najbardziej utalentowanych współpracowników oraz promocje wewnętrzne są fundamentem stabilnego wzrostu CMS. Jako kancelaria oferujemy wyjątkowo szerokie możliwości rozwoju, ale też wsparcie na każdym etapie kariery. Sukcesy naszych długoletnich współpracowników są dla nas szczególnie ważne, dlatego ogromnie cieszymy się z awansu Tomka, który jest nie tylko naszym świetnym kolegą, ale i cenionym ekspertem w dziedzinie prawa pracy – mówi Andrzej Pośniak, partner zarządzający CMS w Polsce.

Tomasz Sancewicz do CMS dołączył w 2005 roku. Od początku związany jest z praktyką Prawa Pracy, kierowaną przez partnerkę Katarzynę Dulewicz. Tomasz specjalizuje się w szczególności w kształtowaniu struktur zatrudnienia, benefitach pracowniczych, restrukturyzacjach oraz postępowaniach wewnętrznych.

– Klienci coraz częściej potrzebują nie tylko porady prawnej, ale tak naprawdę porady biznesowej w oparciu o wiedzę prawniczą. Tomasz doskonale wpisuje się w ten trend i oprócz szerokiej wiedzy prawnej potrafi ocenić apetyt klienta na ryzyko i dostosować rozwiązania do aktualnych potrzeb biznesowych klienta. Serdecznie mu gratuluję i życzę wielu sukcesów – mówi Katarzyna Dulewicz, partnerka kierująca praktyką Prawa Pracy CMS w Polsce.

Tomasz Sancewicz doradza klientom także w aspektach pracowniczych związanych z transakcjami kapitałowymi (fuzje i przejęcia), w tym przy transgranicznych połączeniach spółek kapitałowych. Jest autorem licznych publikacji w dziedzinie prawa pracy. Od wielu lat jest rekomendowany przez międzynarodowy ranking The Legal 500 w kategorii prawa pracy.

– Jestem wdzięczny za możliwość rozwoju, wsparcie i zaufanie, które towarzyszą mi od początku mojej drogi w CMS – popdsumowuje Tomasz Sancewicz.

Praktykę Prawa Pracy w kancelarii CMS w Polsce tworzy 15 prawniczek i prawników posiadających wszechstronną wiedzę i bogate doświadczenie w kompleksowym doradztwie w sprawach pracowniczych na rzecz klientów z różnych sektorów gospodarki. Dzięki współpracy z pozostałymi praktykami kancelarii, wspierają klientów na wszystkich etapach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Praktyka Prawa Pracy regularnie zajmuje czołowe pozycje w uznanych międzynarodowych rankingach Chambers and Partners oraz The Legal 500.

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów