Wielki transfer Wolf Theiss. Kancelaria pozyskała 7 partnerów z zespołami z Wardyński & Partners 

Opublikowano

Nasi Partnerzy

Tak znaczącego transferu na polskim rynku prawniczym dawno nie było. Siedmioro partnerów praktyki prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć przeszło z Wardyński & Partners do Wolf Theiss. Razem z nimi do austriackiej firmy prawniczej dołączyły także ich zespoły. W sumie to 27 osób. 

Nowi partnerzy Wolf Theiss to Izabela Zielińska-Barłożek, Anna Dąbrowska i Krzysztof Libiszewski, którzy pokierują praktyką korporacyjną i M&A, a także Bartosz Kuraś, Maciej A. Szewczyk, Marcin Pietkiewicz i Katarzyna Wójcik-Bąkowska.

– Serdecznie witamy naszych nowych współpracowników, którzy wzmocnią nasze kompetencje i pozwolą nam zaoferować naszym klientom jeszcze bardziej kompleksowy zakres usług prawnych na polskim rynku. To ekscytujący czas dla branży prawniczej w regionie i jestem przekonany, że nasza praktyka korporacyjna oraz fuzji i przejęć w Polsce jest idealnie przygotowana do dalszego spełniania, a także przekraczania oczekiwań naszych klientów – powiedział w komunikacie kancelarii Tomasz Stasiak, partner zarządzający Wolf Theiss w Polsce.

Partnerzy dołączający do Wolf Theiss to niezwykle doświadczeni prawnicy, którzy specjalizują się w doradztwie w obszarze prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć. Wszyscy przez wiele lat związani byli z kancelarią Wardyński & Partners, niektórzy z nich pracowali tam od wczesnych lat prawniczej kariery.

źródło: wolftheiss.com

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych artykułów